18-19 KWIETNIA – WARSZTATY LINDY HOP z Miłką i Bartkiem

Home » Bez kategorii » 18-19 KWIETNIA – WARSZTATY LINDY HOP z Miłką i Bartkiem

Baner Miłka i Bartek

Zapraszamy na kolejne fantastyczne warsztaty Lindy Hop oraz warsztaty solo Authentic Jazz. Goście specjalni z Krakowa, Bartek i Miłka, pokażą nam ciekawe figury do „wywijania” w parach i stylistyczne „smaczki”, które pozwolą swobodnie bawić się tańcem. W ramach warsztatów organizowane będą również wybory Miss 1920 roku i retro stylowa potańcówka, których szczegóły podamy wkrótce.

INSTRUKTORZY

Bartek i Miłka są pochłonięci pasją Lindy Hop od kilku lat. Mają za sobą wiele intensywnych treningów, wyjazdów na międzynarodowe warsztaty, udział i organizację lokalnych wydarzeń oraz regularnych imprez, w tym słynny na cały świat Dragon Swing. Razem chcą szerzyć Lindy Hopowe szaleństwo i dzielić się radością płynącą z tańca.
Bartek – “zły policjant” ;-) na zajęciach, jak sam mówi – “tyran i despota” :-). Eksperymentuje oraz wprowadza niecodzienne elementy do swoich zajęć. Stawia na podstawy, prostotę tańca oraz technikę lead & follow. Interesuje go ruch w przestrzeni i elastyczność w tańcu.
Miłka – “dobry policjant” ;-)Podczas zajęć stara się znaleźć złoty środek między ilością techniki, a zabawy i pola dla pomysłów własnych tancerzy. Uważa, że najważniejsze w tańcu, to możliwość interpretowania muzyki zarówno solo, jak i w parze. Pragnie podkreślić i docenić rolę partnerek w tańcu. Dla niej Lindy Hop to wolność, radość i szaleństwo!

INFORMACJE OGÓLNE

1. Podczas warsztatów obowiązuje Regulamin, który znajdziecie poniżej.

2. Na warsztaty nie musisz zgłaszać się w parze – w razie potrzeby będziemy poszukiwać partnerów. Poza tym, podczas warsztatów mamy w zwyczaju co kilka minut zmieniać się w parach, a wszystko po to, by poznać się nawzajem i lepiej nauczyć się tańczyć z wszystkimi. Więc nawet jeśli jest delikatna dysproporcja pomiędzy partnerami i partnerkami, to czekasz tylko kilka minut na taniec.

3. Poziomy zaawansowania:

Lindy Hop grupa początkująca+ – osoby znające podstawy Lindy Hop, tańczących co najmniej 10 h.
Lindy Hop grupa średniozaawansowana – osoby potrafiące swobodnie zatańczyć SwingOut, znających podstawowe przejścia i obroty Lindy Hop.

Authentic Jazz solo – dla wszystkich bez względu na poziom zaawansowania, którzy chcą wprowadzić do tańca trochę stylingu.

PLAN WARSZTATÓW

18 kwietnia |sobota| i 19 kwietnia |niedziela|
10:00-12:30 – Lindy Hop w parach, grupa początkująca+
13:00-14:30 – Authentic Jazz solo, grupa open
15:00-17:30 – Lindy Hop w parach, grupa średniozaawansowana

INWESTYCJA

40 zł | 3 h (Authentic Jazz solo)
75 zł | 5 h (1 grupa Lindy Hop)
105 zł | 8 h (2 grupy, Lindy Hop + Authentic Jazz solo)
Zniżki dla użytkowników OKSystem oraz FitProfit (zainteresowanych prosimy o kontakt 502 582 480)

Aby zarezerwować miejsce na warsztatach należy zarejestrować się do wyboru:
– poprzez formularz zgłoszeniowy,
oraz 3 dni od daty rejestracji dokonać płatności – w innym razie rejestracja jest anulowana.
Wpłat dokonujemy gotówką w studio albo przelewem:
Magdalena Mak
71 1140 2004 0000 3202 7411 7980


REGULAMIN WARSZTATÓW:

1. Warsztaty taneczne (zwane dalej „Warsztatami”) będą prowadzone pod nazwą „Warsztaty Lindy Hop z Miłką i Bartkiem”.
2. Organizatorami Warsztatów jest Szkoła Tańca Latin Dance Studio (zwana dalej „Organizatorem”).
3. Warsztaty zostaną przeprowadzone w Latin Dance Studio, ul. Słowackiego 17/12 w Poznaniu.
4. Warsztaty odbywają się w dniach 18 i 19 kwietnia 2015 r.
5. Udział w Warsztatach może wziąć osoba, która ukończyła 18 lat. W przypadku osób niepełnoletnich wymagana jest pisemna zgoda opiekuna prawnego.
6. Warunkiem wzięcia udziału w Warsztatach jest rejestracja za pośrednictwem formularza internetowego oraz dokonanie wpłaty na konto Organizatora.
7. Wpłaty dokonuje się na konto Organizatora zgodnie z wytycznymi zawartymi w potwierdzeniu rejestracji. Jeżeli uczestnik nie dokona wpłaty w oznaczonym terminie jego rejestracja przepada.
8. Jeżeli Uczestnik zrezygnuje z udziału w Warsztatach wpłacona kwota nie zostanie zwrócona.
9. Organizator nie ponosi odpowiedzialności za ewentualne kontuzje lub nieszczęśliwe wypadki uczestników oraz za rzeczy wartościowe, które mogą zostać zagubione, zniszczone lub skradzione Uczestnikom.
10. Organizator ma prawo do wykluczenia z udziału w Warsztatach osób, które, zakłócają przebieg zajęć, znajdują się pod wpływem alkoholu lub innych środków odurzających.
11. Organizator zastrzega sobie prawo do dokonywania zmian w harmonogramie warsztatów w trakcie ich trwania.
12. Organizator zastrzega sobie prawo do fotografowania, nagrywania i filmowania zajęć oraz wykorzystania uzyskanego materiału w celach promocyjnych na wszelkich polach eksploatacji.
13. Uczestnik Warsztatów wyraża zgodę na wykorzystanie swojego wizerunku na potrzeby promocji Organizatora w przypadku publikacji zdjęć i filmów.
14. Zgłoszenie udziału w Warsztatach jest równoznaczne z przyjęciem do wiadomości i zaakceptowaniem niniejszego regulaminu oraz z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych przez Organizatora w celach informacyjnych i marketingowych zgodnie z ustawą z dnia 29 Sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych DZ. U. Nr nr 133 poz. 883.

Latin Dance Studio

ul. Wielka 19 / 8
61-775
Poznań
woj. Wielkopolskie