Bachata Stars Polska 2011 – Mistrzostwa Polski w Konkursie Choreografii

Home » Aktualności » Bachata Stars Polska 2011 – Mistrzostwa Polski w Konkursie Choreografii

Summer Salsa FestivaLDS_bachata stars Polska 2011
Finał Narodowego Konkursu Choreografii okazał się dla naszych formacji salsowych bardzo udany. Zajęlismy dwa pierwsze miejsca na podium!Combo Cubano wygrało konkurs, natomiast Que Pasa zajęła II miejsce.

W nagrodę Combo Cubano otrzymało od organizatorów 1200zł oraz FullPassy dla wszystkich członków formacji na jeden najlepszych kongresów salsy w Europie – festival w Rzymie, który odbędzie się w listopadzie. Que Pasa otrzymała  natomiast FullPassy na kongres w Monaco!

Serdecznie gratulujemy zwycięzcom.

Przez cały weekend uczestniczyliśmy ponadto w warsztatach na Wrocławskim Festivalu, na których zajęcia prowadzili m.in. instruktorzy z naszego studia tańca.
Narodowy Konkurs Choreografii w Salsie

Już tradycyjnie w trakcie piątkowej imprezy festiwalu odbędzie się Narodowy Konkurs Choreografii w Salsie. W zeszłym roku świetnie zaprezentowały się obie salsowe formacje naszego studia tańca. Combo Cubano zajęło trzecie miejsce, a Que Pasa wygrała Konkurs Choreografii! Serdecznie dziękujemy naszym tancerzom i gratulujemy.

Mamy nadzieję, że sukces sprzed roku uda się powtórzyć również w nadchodzącym konkursie. W tym roku poznańskie eliminacje do konkursu wygrała formacja Combo Cubano. Formacja Que Pasa wygrała eliminacje w Szczecinie. Obie drużyny spotkają się zatem w finale Narodowego Konkursu Choreografii we Wrocławiu. Trzymajcie kciuki za nasze formacje taneczne!

 

Latin Dance Studio

ul. Wielka 19 / 8
61-775
Poznań
woj. Wielkopolskie