13TH JUNE – Sound bath – concert of gongs and singing bowls

Home » News » 13TH JUNE – Sound bath – concert of gongs and singing bowls

alt=”LDS misy baner” width=”630″ height=”244″ class=”aligncenter size-full wp-image-6007″ />

GDZIE: LATIN DANCE STUDIO, UL. SŁOWACKIEGO 17/12

KIEDY: 13 CZERWCA (SOBOTA)

17:30-18:45 – PRACA Z CIAŁEM – PRZYGOTOWANIE DO KONCERTU
19:00-20:00 – KĄPIEL W DŹWIĘKACH
20:00-20:30 – WSPÓLNA PIEŚŃ

Zapraszamy po raz kolejny na spotkanie z kojącymi dźwiękami mis, gongów i innych pierwotnych instrumentów, których wibracje pomogą Ci się zrelaksować, zbalansować, wyciszyć i odprężyć. Tym razem przygotujemy się do pełniejszego odbioru koncertu dzięki serii ćwiczeń i zabaw z ciałem, które rozbudzą naszą uważność na to, co płynie z wnętrza, zwiększą wrażliwość na subtelne bodźce z zewnątrz oraz pomogą być w zgodzie z tym, co się pojawi. Po koncercie natomiast dla chętnych zaproponujemy eksperymentalne skomponowanie wspólnej pieśni (niepotrzebne są do tego żadne umiejętności wokalne).

„Kąpiel” z użyciem mis metalowych oraz kryształowych i gongów to doznania przyjemne dla zmysłów, a kojące fale wibracji przynoszą głębokie odprężenie ciału. Sprzyja to zwiększeniu sił witalnych i wspiera zdrowie. Podczas koncertu przyjemne dźwięki pieszczą zmysł słuchu, natomiast ciało otrzymuje porcję delikatnych, ale zarazem wyraźnych wibracji. Efektem pracy z dźwiękiem bywa szczególne „ukołysanie”, odzyskanie równowagi i poczucie spełnienia.


Dariusz Olejniczak

Po raz trzeci u nas :) Certyfikowany masażysta dźwiękiem metodą Petera Hessa. Stosuje również zabiegi dźwiękiem specjalnych mis kryształowych i kamertonów, a także bioenergoterapię Reiki.

“Swoją przygodę z dźwiękiem mis oraz gongów rozpocząłem dwa lata temu, od udziału w koncercie, który od pierwszych chwil mnie zachwycił. W ciągu kolejnych miesięcy ukończyłem kursy masażu dźwiękiem prowadzone przez Instytut Petera Hessa oraz skompletowałem zestaw moich instrumentów. Składają się na niego terapeutyczne misy himalajskie, zestaw mis kryształowych, rozmaite gongi i instrumenty etniczne. Wykorzystuję te instrumenty do masaży, specjalnych, bardziej zaawansowanych zabiegów dla klientów indywidualnych oraz do koncertów, zwanych „kąpielami w dźwiękach”. Posługuję się również specjalnymi kamertonami, których zadaniem jest dostrajanie poszczególnych narządów wewnętrznych do właściwych im częstotliwości.

Więcej informacji o Darku znajdziecie na jego stronie internetowej: www.reigong.com.pl

KONCERTU SŁUCHAMY LEŻĄC, WIĘC PROSIMY O ZABRANIE CZEGOŚ DO OKRYCIA SIĘ, PONIEWAŻ W PEWNYM MOMENCIE MOŻE SIĘ NAM ZROBIĆ CHŁODNO: KOC, ŚPIWÓR, PLED BĘDZIE W SAM RAZ. MOŻNA ZABRAĆ PODUSZKĘ POD GŁOWĘ LUB WŁASNĄ KARIMATĘ. MY ZADBAMY O KILKA DODATKOWYCH KOMPLETÓW, ALE DLA WSZYSTKICH MOŻE NIE WYSTARCZYĆ :)

BILETY

30 zł – przedsprzedaż
35 zł – w dniu koncertu

REZERWACJA

magda@etnobalans.pl
502 582 480

Latin Dance Studio

ul. Słowackiego 17 / 12
60-822
Poznań
woj. Wielkopolskie