21 MAY – Workshops: modern, contemporary and stretching

Home » News » 21 MAY – Workshops: modern, contemporary and stretching

Warsztaty tańca współczesnego 630

Zapraszamy Was do podróży po własnym ciele i odkrywania jego granic. Razem z Anią Jurek będziemy poszukiwać sposobów na poszerzenie świadomości ciała, odkrywać, że podłoga to nasz wielki przyjaciel, szukać w sobie dziecka, szukać w sobie zwierzęcia, a przy tym wzmacniać i uelastyczniać nasze mięśnie.

SZCZEGÓŁY ORGANIZACYJNE

Data: 21 maja | sobota |
14:45-16:15 – modern
16:30-18:00 – contemporary
18:15-19:15 – stretching

Miejsce: EtnoBalans
Poznań, ul. Wielka 19/4

OPIS POZIOMÓW I PROGRAM

W warsztatach może uczestniczyć każda ciekawa siebie i swojego ciała osoba.

Modern dance – zajecia taneczne pozwalające na poczucie przestrzeni i wolności w ciele. Technika modern zawiera również ćwiczenia wspomagające prawidłową postawę kręgosłupa oraz mięśnie brzucha. Układy taneczne ćwiczą koordynację ruchową oraz rozwijają świadomość ciała.

Contemporary dance / taniec współczesny – taniec wykorzystujący elementy floor work- pracy z podłogą oraz sile grawitacji. W tej technice łamane są sztywne zasady baletu, a szczególną uwagę zwraca sie na płynność i jakość ruchu . Podczas zajęć wzmacniane są wszystkie partie mięśni.

Stretching – zajęcia rozciągające uzupełniające każdą technikę taneczną. Zwiększa zakresów ruchów oraz zapobiegania kontuzji . Ćwiczenia maja na celu nie tylko uelastycznienie, ale również poprawę ukrwienia układu motorycznego .

INWESTYCJA

70 zł – Full pass (modern + contemporary + stretching – 4 h)
30 zł – 1 zajęcia (modern lub contemporary – 1,5 h)
20 zł – stretching (1,5 h)
Honorujemy OK System i FitProfit – zainteresowanych prosimy o kontakt

ZGŁOSZENIA

Wprowadzamy nowy system do obsługi zajęć w Latin Dance Studio oraz EtnoBalans, więc prosimy o zapisy bezpośrednio przez niego. W razie pytań lub wątpliwości, kontaktujcie się z nami bezpośrednio mailem lub telefonicznie.
ZAPISZ SIĘ

WPŁATY

Magdalena Mak
71 1140 2004 0000 3202 7411 7980
Wpłata stanowi rezerwację miejsca na warsztatach i należy jej dokonać w przeciągu 3 dni od otrzymania potwierdzenia zgłoszenia – inaczej rezerwacja przepada.

PYTANIA

biuro@latindance.com.pl
502 582 480

INSTRUKTOR

Anna Jurek


Latin Dance Studio

ul. Słowackiego 17 / 12
60-822
Poznań
woj. Wielkopolskie