Sound bath – concert of gongs and singing bowls + yoga Kundalini

Home » News » Sound bath – concert of gongs and singing bowls + yoga Kundalini

LDS misy baner

GDZIE: LATIN DANCE STUDIO, UL. SŁOWACKIEGO 17/12

KIEDY: 22 LISTOPADA (SOBOTA)

16:00-17:30 -JOGA KUNDALINI | Anita Wesner |
17:45-18:45 – KĄPIEL W DŹWIĘKACH | Dariusz Olejniczak |

Zapraszamy na bardzo relaksujące sobotnie popołudnie, które pozwoli Wam doładować “baterie”, a jednocześnie wyciszyć się i odprężyć. Dzięki niezwykłym właściwościom gongów oraz mis „śpiewających” może Cię spotkać harmonia, błogostan i wytchnienie. W połączeniu z wcześniejszą sesją jogi Kundalini będzie on wspaniałym relaksującym doświadczeniem dla tancerzy i nie tylko.

„Kąpiel” z użyciem mis metalowych oraz kryształowych i gongów to doznania przyjemne dla zmysłów, a kojące fale wibracji przynoszą głębokie odprężenie ciału. Sprzyja to zwiększeniu sił witalnych i wspiera zdrowie. Podczas koncertu przyjemne dźwięki pieszczą zmysł słuchu, natomiast ciało otrzymuje porcję delikatnych, ale zarazem wyraźnych wibracji. Efektem pracy z dźwiękiem bywa szczególne „ukołysanie”, odzyskanie równowagi i poczucie spełnienia.

Aby jeszcze lepiej przygotować się do odbioru koncertu proponujemy w cenie biletu poprzedzającą koncert sesję Jogi Kundalini z Anitą Wesner.

Dariusz Olejniczak

Certyfikowany masażysta dźwiękiem metodą Petera Hessa. Stosuje również zabiegi dźwiękiem specjalnych mis kryształowych i kamertonów, a także bioenergoterapię Reiki.

“Swoją przygodę z dźwiękiem mis oraz gongów rozpocząłem dwa lata temu, od udziału w koncercie, który od pierwszych chwil mnie zachwycił. W ciągu kolejnych miesięcy ukończyłem kursy masażu dźwiękiem prowadzone przez Instytut Petera Hessa oraz skompletowałem zestaw moich instrumentów. Składają się na niego terapeutyczne misy himalajskie, zestaw mis kryształowych, rozmaite gongi i instrumenty etniczne. Wykorzystuję te instrumenty do masaży, specjalnych, bardziej zaawansowanych zabiegów dla klientów indywidualnych oraz do koncertów, zwanych „kąpielami w dźwiękach”. Posługuję się również specjalnymi kamertonami, których zadaniem jest dostrajanie poszczególnych narządów wewnętrznych do właściwych im częstotliwości.

Brzmienie mis metalowych i kryształowych jest niezwykle bogate. Wytwarzane przez nie dudnienia różnicowe przebiegają w strefie większości rezonansów mechanicznych naszych narządów oraz fal alfa i theta mózgu. Taka właśnie specyfika fal dźwiękowych ułatwia mózgowi zwolnienie rytmu pracy, synchronizację obu półkul i przejście od stanu beta (aktywności) do stanu alfa (między snem a czuwaniem, w którym umysł się wycisza). Zarówno masaże, jak i koncerty, znakomicie działają na odbiorców, którzy rzeczywiście chcą pozbyć się swoich napięć i blokad, bez względu na wiek, płeć czy przekonania.”

Strona Darka: www.reigong.com.pl

BILETY

25 zł – przedsprzedaż
35 zł – w dniu koncertu

REZERWACJA

magda@etnobalans.pl
502 582 480

Latin Dance Studio

ul. Słowackiego 17 / 12
60-822
Poznań
woj. Wielkopolskie