Blues


Blues in Poznań - Hania and Radziej in EtnoBalans Dance Studio

Blues – różnorodny, bogaty w formy styl, najczęściej tańczony w parach do dość wolnej, ale bardzo rytmicznej muzyki. Improwizacja i mocno emocjonalny kontakt pomiędzy partnerami to cechy szczególne bluesa, dzięki którym można czuć całym ciałem każdy dźwięk, który nas otacza.
Blues narodził się w zatłoczonych knajpach, potocznie nazywanych “juke joints”, na południu Ameryki i rozwinął wraz z muzyką ogólnie zwaną bluesem. Ogólnie, ponieważ ta rodzina w muzyce jest niezwykle bogata i urozmaicona, co szalenie mocno wywiera wpływ na interpretację danego utworu. Poprzez dekady, dzięki pojawianiu się nowych instrumentalistów bluesowych może być tańczony zarówno do klasycznego bluesa, jak i do innych bardziej współczesnych stylów (wtedy określa się go jako fusion dance).
Na naszych regularnych zaczynamy od podstaw, które dobrze przećwiczone i opanowane otworzą “autostradę” tanecznych możliwości. Są to m.in. postawa, połączenia w parze, prowadzenie i podążanie w różnych pozycjach (otwartej, zamkniętej, close embrace). W tym cyklu nie zabraknie podstawowych figur, kroków, obrotów i dipów. Jednak przede wszystkim będziemy uczyli się słuchać siebie nawzajem oraz wyrażać siebie poprzez taniec. W trakcie zajęć chcemy zaproponować Wam wykorzystanie zdobytych umiejętności i wiedzy w różnych stylach bluesa, więc każdy znajdzie coś dla siebie.

INSTRUKTORZY

Hanna Paulouskaya i Radosław Pyżanowski

PRZYKŁADY

INWESTYCJA

cena od osoby

[pricetable col1="Typ zajęć" col2="Pojedyncze zajęcia" col3="Karnet 4 zajęcia / z Multisport" col4="Karnet 8 zajęć / z Multisport" col5="Karnet 12 zajęć / z Multisport"] [pricetablerow col1="Zajęcia parowe (przy zapisie w parze)" col2="35 zł" col3="90/60 zł" col4="150/110 zł" col5="210/150 zł"][/pricetablerow] [pricetablerow col1="Zajęcia parowe (przy zapisie jako singiel)" col2="35 zł" col3="110/80 zł" col4="170/130 zł" col5="230/170 zł"][/pricetablerow][/pricetable]

Honorujemy Fit Profit i OK System.

Wpłat można dokonywać:
– gotówką w studio (na miejscu nie akceptujemy kart płatniczych)
– przelewem na konto Magdalena Mak, 71 1140 2004 0000 3202 7411 7980,
– on-line podczas rejestracji w kolumie "zapis" poniżej lub też bezpośrednio ze strony grafiku.

Płatności oraz obecności na zapisane zajęcia można sprawdzić po zalogowaniu się na stronie z profilem klienta.

Login to mail użyty podczas rejestracji na pierwsze zajęcia.

Informacje ad. ustawienia hasła znajdują się w mailu rejestracyjnym przysłanym podczas rejestracji na pierwsze zajęcia.

W celu przypomnienia hasła prosimy wejść pod ten adres.

 

GRAFIK ZAJĘĆ I REJESTRACJA


GRAFIK ZAJĘĆ I REJESTRACJA

Latin Dance Studio

ul. Słowackiego 17 / 12
60-822
Poznań
woj. Wielkopolskie