Salsa L.A. in pairs

Salsa w parach - Lena i Mariusz
INSTRUKTORZY:
Lena Lugina i Mariusz Górniak

* GRUPA POCZĄTKUJĄCA | piątki | 19:45-21:00


Salsa w parach jest jednym z najchętniej tańczonych stylów na świecie, a Poznań jest miastem, gdzie cieszy się ogromną popularnością. Należy do grupy tańców latynoskich. Jest jednym z najbardziej gorących, zmysłowych i energicznych tańców, które sporadycznie przeplatane są elementami improwizacji do porywającej muzyki.
W stylu Salsy L.A. kładziony jest nacisk na szybkość, efektywność i dynamikę. Charakterystyczne jest zastosowanie elementów akrobatycznych, wielokrotnych obrotów oraz tzw. butterflies – czyli figur eksponujących i podkreślających partnerkę w tańcu. Zajęcia w Latin Dance Studio w Poznaniu obejmują naukę podstawowych figur solowych występujących w salsie oraz prostych układów w parze jak również całych choreografii z elementami akrobatycznymi. Już po trzech miesiącach w naszym studiu poczujecie się pewniej na parkiecie! Każdy stopień nauki obejmuje 12 spotkań. Po jego ukończeniu kurs trwa nadal zaczynając zajęcia kolejnego z czterech poziomów. Tancerze którzy przejdą wszystkie stopnie kursu, mogą kontynuować naukę na wyższym poziomie, w grupie miłośników tańca, w której m.in. tworzone są choreografie sceniczne na przyszłe pokazy taneczne.

W ramach inspiracji polecamy obejrzeć klip – Lena i Mariusz w krótkiej prezentacji salsy L.A..

INWESTYCJA

cena od osoby

[pricetable col1="Typ zajęć" col2="Pojedyncze zajęcia" col3="Karnet 4 zajęcia / z Multisport" col4="Karnet 8 zajęć / z Multisport" col5="Karnet 12 zajęć / z Multisport"] [pricetablerow col1="Zajęcia parowe (przy zapisie w parze)" col2="35 zł" col3="90/60 zł" col4="150/110 zł" col5="210/150 zł"][/pricetablerow] [pricetablerow col1="Zajęcia parowe (przy zapisie jako singiel)" col2="35 zł" col3="110/80 zł" col4="170/130 zł" col5="230/170 zł"][/pricetablerow][/pricetable]

Honorujemy Fit Profit i OK System.

Wpłat można dokonywać:
– gotówką w studio (na miejscu nie akceptujemy kart płatniczych)
– przelewem na konto Magdalena Mak, 71 1140 2004 0000 3202 7411 7980,
– on-line podczas rejestracji w kolumie "zapis" poniżej lub też bezpośrednio ze strony grafiku.

Płatności oraz obecności na zapisane zajęcia można sprawdzić po zalogowaniu się na stronie z profilem klienta.

Login to mail użyty podczas rejestracji na pierwsze zajęcia.

Informacje ad. ustawienia hasła znajdują się w mailu rejestracyjnym przysłanym podczas rejestracji na pierwsze zajęcia.

W celu przypomnienia hasła prosimy wejść pod ten adres.

 

GRAFIK ZAJĘĆ I REJESTRACJA


GRAFIK ZAJĘĆ I REJESTRACJA

Jesteśmy w trakcie modernizacji systemu rejestracji po Waszych uwagach. Chwilowo więc zachęcamy do rejestracji mailowej.
Masz pytania? Zachęcamy do kontaktu z Magdaleną Mak – magda@etnobalans.pl, 502 582 480

 

Latin Dance Studio

ul. Słowackiego 17 / 12
60-822
Poznań
woj. Wielkopolskie