Salsa L.A. in pairs

Salsa w parach - Lena i Mariusz
INSTRUKTORZY:
Lena Lugina i Mariusz Górniak

W związku ze zmianami, które startują od września 2017 (dowiedz się więcej) nie będziemy w najbliższym czasie organizować regularnych zajęć. Jeśli jesteś zainteresowany zajęciami indywidualnymi z jakiejś konkretnej techniki, nie wahaj się kontaktować z nami mailowo – magda@etnobalans.pl 

Salsa w parach jest jednym z najchętniej tańczonych stylów na świecie, a Poznań jest miastem, gdzie cieszy się ogromną popularnością. Należy do grupy tańców latynoskich. Jest jednym z najbardziej gorących, zmysłowych i energicznych tańców, które sporadycznie przeplatane są elementami improwizacji do porywającej muzyki.
W stylu Salsy L.A. kładziony jest nacisk na szybkość, efektywność i dynamikę. Charakterystyczne jest zastosowanie elementów akrobatycznych, wielokrotnych obrotów oraz tzw. butterflies – czyli figur eksponujących i podkreślających partnerkę w tańcu. Zajęcia w Latin Dance Studio w Poznaniu obejmują naukę podstawowych figur solowych występujących w salsie oraz prostych układów w parze jak również całych choreografii z elementami akrobatycznymi. Już po trzech miesiącach w naszym studiu poczujecie się pewniej na parkiecie! Każdy stopień nauki obejmuje 12 spotkań. Po jego ukończeniu kurs trwa nadal zaczynając zajęcia kolejnego z czterech poziomów. Tancerze którzy przejdą wszystkie stopnie kursu, mogą kontynuować naukę na wyższym poziomie, w grupie miłośników tańca, w której m.in. tworzone są choreografie sceniczne na przyszłe pokazy taneczne.

 

 

W ramach inspiracji polecamy obejrzeć klip – Lena i Mariusz w krótkiej prezentacji salsy L.A..

Latin Dance Studio

ul. Słowackiego 17 / 12
60-822
Poznań
woj. Wielkopolskie