Burleska Fusion

RDS 900

W związku ze zmianami od września, o których przeczytacie TUTAJ organizacja zajęć regularnych authentic jazz przeszła w ręce Retro Dance Studio. Tam szukajcie informacji o zajęciach :) W razie dodatkowych pytań, nie wahaj się kontaktować z nami mailowo – magda@etnobalans.pl

Burleska Fusion to zajęcia skierowane dla kobiet, pozwalające odkryć w sobie zmysłowe ruchy i poczuć się pewniej ze swoim ciałem i tańcem.  Burleska to fantastyczna forma tańca z pazurem o charakterze bardzo scenicznym.

Początkowo była widowiskiem o podłożu erotycznym, tańczonym przez skąpo ubrane aktorki. Kiedyś była show’em dla mężczyzn, teraz jest sposobem na emancypację, na zakochanie się w sobie, na odkrycie kobiecości dla siebie samej.  Dziewczyny uczą się swojego ciała i tego, że kobiece ciało jest czymś pięknym, że nie trzeba wchodzić w męskie buty, żeby być silną, niezależną i odważną. Każda z nas ma inną figurę, burleska nie podąża za kanonami. Charakter burleski będzie jedynie punktem wyjścia, a na zajęciach zanurzać będziemy się w różnej muzyce od tanga po jazz i soul.

Zajęcia prowadzi: Dorota Ledworowska

Latin Dance Studio

ul. Słowackiego 17 / 12
60-822
Poznań
woj. Wielkopolskie