Salsa Ladies Styling

Lena Lugina i styling dla Pań

W związku ze zmianami, które startują od września 2017 (dowiedz się więcej) nie będziemy w najbliższym czasie organizować regularnych zajęć. Jeśli jesteś zainteresowany zajęciami indywidualnymi z jakiejś konkretnej techniki, nie wahaj się kontaktować z nami mailowo – magda@etnobalans.pl

INSTRUKTORZY
Lena Lugina
Katarzyna Mucha


Propozycja dla osób, które rozpoczynają naukę salsy i chcą nabrać płynności ruchowej oraz dobrze się bawić w rytmach latynoskiej muzyki, która gwarantuje spory wysiłek na parkiecie. Solowe zajęcia salsy dla Pań to świetna okazja aby rozwinąć ekspresję i zmysłowość w tańcu, nauczyć się jak eksponować kobiecy wdzięk i energię.

Salsa Ladies Styling i Salsa Sexy Solo to fuzja salsy z innymi rodzajami tańca, np. flamenco, cha-cha. Wspólnie popracujemy nad elementami wzbogacającymi ruch oraz nad gibkością ciała. Lekcja rozpoczyna się rozgrzewką oraz ćwiczeniami usprawniającymi sylwetkę i koordynację ruchową. Kurs obejmuje naukę podstawowych rytmów, kroków, figur, oraz całych układów salsy L.A. (Los Angeles style) w rozliczeniu na 1, ze szczególnym naciskiem na płynność ruchu i ekspresję ciała tancerza.

Latin Dance Studio

ul. Słowackiego 17 / 12
60-822
Poznań
woj. Wielkopolskie