Latino Solo

img_1316965390_348

W związku ze zmianami, które startują od września 2017 (dowiedz się więcej) nie będziemy w najbliższym czasie organizować regularnych zajęć. Jeśli jesteś zainteresowany zajęciami indywidualnymi z jakiejś konkretnej techniki, nie wahaj się kontaktować z nami mailowo – magda@etnobalans.pl

OPIS ZAJĘĆ

Kurs przeznaczony dla pań, które nie posiadają partnera, a chciałyby poznać techniki tańca towarzyskiego, oraz tańców karaibskich. Na zajęciach opanujesz podstawy takich tańców jak: samba, cha cha, rumba, jive, bachata, salsa. Na każdych zajęciach nauczysz się także krótkiej choreografii opartej na poznanych krokach tanecznych. Kurs przeznaczony dla Pań w różnym wieku.
Podczas zajęć ukształtujesz swój własny, niepowtarzalny styl i nabierzesz ruchów charakterystycznych dla partnerki w tańcu. Jeśli chcesz poczuć się niezwykle, nabrać więcej pewności siebie, więcej wewnętrznej radości, poprawić swoją koordynację i kondycję, te zajęcia są dla Ciebie!

PROGRAM

Zajęcia prowadzimy w cyklach 4 miesięcznych, w których instruktorka zapoznaje uczestniczki zajęć z techniką konkretnego tańca: pokazuje podstawowe kroki, prezentuje styl, uczy choreografii. Ponadto na rozgrzewkę i/lub zakończenie zajęć w ramach niespodzianki proponuje proste animacje otwierające na inne techniki i ich rytmikę. Najlepiej dołączać do zajęć na początku nowego cyklu.
Plan na najbliższe cykle:
październik – salsa
listopad – bachata
grudzień – cha cha

STRÓJ

Preferowany strój: komfortowy, taneczny, podkreślający kobiecą figurę. Wygodne czyste obuwie zmienne, jeżeli buty taneczne na obcasie to z prosimy z ochraniaczem na korek.

INSTRUKTORZY

Lena Lugina
Katarzyna Mucha

Latin Dance Studio

ul. Słowackiego 17 / 12
60-822
Poznań
woj. Wielkopolskie