FAQ

FAQ

Najczęstsze pytania (FAQ)

Macie do nas pytania? Nie jesteście jedyni! Przeczytajcie najczęstsze pytania, jeśli chcecie szybko rozwiać swoje wątpliwości.

Jaki strój potrzebny jest na zajęcia?

Ubranie, które nie będzie krępować Twoich ruchów. Buty wygodne, najlepiej o jasnej podeszwie nie brudzące podłogi.

Jak dokonać płatności?

Płatność za zajęcia możesz uiścić na miejscu przed zajęciami lub też zrobić przelew na konto: 71 1140 2004 0000 3202 7411 7980 w tytule przelewu podając nazwę zajęć.

Jak długo trwa kurs?

Kurs trwa tak długo jak utrzymuje się frekwencja w grupach. Zazwyczaj, by przejść poziom wyżej wymagane są ok. 3 miesiące zajęć. Wszystko jednak zależy od poziomu grupy i postępów, jakie robi.

Nie mam partnera. Czy mogę uczestniczyć w zajęciach parowych?

Oczywiście, że tak. Daj nam znać, a wszystkim się zajmiemy tak, byś mogła/mógł normalnie uczestniczyć w zajęciach.

Nie mogę dotrzeć na zajęcia. Czy powinienem Was uprzedzić?

Bardzo, ale to bardzo ułatwi to nam pracę :) Jeśli możecie, dajcie w jakikolwiek sposób nam o tym znać (telefon lub SMS na 693 633 165, e-mail: biuro@www.latindance.com.pl), nawet w tym samym dniu. Dziękujemy!

Czy mogę przyjść na pojedyncze zajęcia?

Jak najbardziej, choć jeśli zamierzasz przyjść niespodziewanie na zajęcia parowe, nie jesteśmy w stanie zagwarantować Ci obecności partnerki/partnera. Jeśli jednak choć dzień wcześniej nas uprzedzisz, jest szansa, iż coś na to poradzimy ;) Pamiętaj też, że wcześniejszy kontakt telefoniczny lub mailowy pozwoli Ci uniknąć sytuacji, gdy z przyczyn losowych zajęcia są odwołane w ostatniej chwili.

Latin Dance Studio

ul. Wielka 19 / 8
61-775
Poznań
woj. Wielkopolskie