Instruktorzy

Mariusz Górniak

Salsa L.A./Bachata/Latino


Dyplomowany instruktor tańca sportowego. Choreograf i animator. Specjalizuje się w: Salsa L.A. Style i innych tańcach latino. Tancerz tańca towarzyskiego.

„Każdy przychodzi na świat w jakimś celu, ja urodziłem się żeby tańczyć…”

Przygodę z tańcem rozpoczął w wieku ok. 10 lat od breakdance’a. Potem, szukając nowego zainteresowania, rozpoczął naukę tańca towarzyskiego w Inowrocławskiej Szkole Tańca „Spin”. Tam upewnił się, że urodził się po to, aby tańczyć. Szlifując jednocześnie swój warsztat taneczny miał przyjemność prowadzić zajęcia z tańca towarzyskiego dla młodzieży i dorosłych. W 2005 roku postanowił spróbować nowej techniki, jaką była salsa liniowa. Bardzo szybko pokochał nowy styl tańca. Wówczas taniec stał się jego sposobem na życie, gdyż salsę trenował nieustannie i gdzie się tylko da. Od tamtego czasu został stałym bywalcem salsowych klubów.

Wielokrotnie brał udział w międzynarodowych kongresach i festiwalach salsowych w Warszawie, Wieliczce, Wrocławiu Pradze i Berlinie, gdzie poszerzał swoje umiejętności u światowej sławy instruktorów m.in. Eddie Torres, Johnny Vasquez, Luiz Vasquez i Melisa Fernandez, Farid i Barbara Ferchach, Orville Small, Tamambo, Neeraj Maskara, Amy & Jazzy i wielu innych. Efektem jego pracy tanecznej był roczny kontrakt z Teatrem Polskim w Poznaniu, gdzie jako tancerz występował na scenie w sztuce „Krawiec”, w roli Czeladnika.

Brązowy medalista w Krajowych Mistrzostwach Polski IDO 2009, w stylu Męska Salsa Solo, finalista salsy w parach oraz bachaty. Założyciel Duetu Latin Flames, w skład którego wchodziła Agnieszka Janicka i Mariusz „Magik” Górniak. Finalista Bachata Stars Polska 2011 – zobacz pokaz na youtube.


  Lena Lugina

  Salsa L.A./Bachata/Latino


  Instruktor tańca, choreograf, animator. Tańczy również: salsa N.Y., reggaeton, street dance, swing, taniec brzucha.

  „Geniusz to 1% talentu i 99% ciężkiej pracy”
  – Thomas Alva Edison

  Taniec jest jedną z wielu jej pasji, której w danej chwili poświęca się w całości. Będąc małą dziewczynką, marzyła, by zostać baletnicą, ale pierwsze poważne spotkanie z tańcem miała dopiero jako nastolatka: uległa wówczas panującej modzie na hip-hop. Umiejętność panowania nad swoim ciałem, którą dały jej zajęcia z hip-hopu, okazała się bardzo przydatna kilka lat później, gdy salsa liniowa podbiła jej serce. Zaczęła tak, jak większość salseros: od udziału w animacjach tanecznych. Jednak chęć doskonalenia się i osiągania sukcesu we wszystkim, co robi, sprawiła, iż obecnie zajmuje się tańcem zawodowo.

  Jest perfekcjonistką i uważa, że nigdy nie można spoczywać na laurach. Ciągle doskonali swoje umiejętności na kongresach salsowych i bachatowych tak w Polsce, jak i za granicą (Warszawa, Wrocław, Lublin, Berlin). Stara się nie ograniczać do jednej dyscypliny tanecznej, dlatego na równi z salsą rozwija swoje umiejętności także w bachacie, reggaetonie, street dance. W roku 2011 została finalistką Bachata Stars Polska 2011 – zobacz pokaz na youtube.

  Jest żywym przykładem tego, że dzięki ciężkiej pracy i wierze w siebie można osiągnąć naprawdę wiele. Swoim kursantom stara się przekazać nie tylko swoje umiejętności, ale przede wszystkim pewność osiągnięcia sukcesu we wszystkim co robią, również w tańcu.


   Agata Włodarczyk

   Burleska/Ladies Bodymovement


   Instruktor tańca i choreograf, specjalizuje się w salsie N.Y. i bodymovement. Tańczy również: burleskę, salsę L.A., bachatę, zouka, west coast swing, kizombę, sembę
   Inspiruje ją: taniec jazzowy, hip-hop, ragga, urban dance, dancehall, reggaeton

   „W tańcu możesz sobie pozwolić na luksus bycia sobą.”

   Taniec jest częścią jej życia od pierwszych zespołów tanecznych z okresu dzieciństwa i dorastania. Według niej, taniec jest częścią życia większości z nas. Na poważnie rozwojem tanecznym zajęła się odkąd trafiła do Poznania, który ma ogromną ofertę kursów i wspaniałą społeczność salsową. Tak rozpoczęła się jej wielka przygoda z salsą New York style. Z czasem dochodziły kolejne style taneczne i do dziś nie może zdecydować się na jeden z nich, bo każdy daje inne możliwości. Przez rok miała okazję być częścią zespołu Hot Steps, z którym wystąpiła chociażby na Warsaw Salsa Festival. Rok później na festiwalu Baltic Swing zdobyła drugie miejsce w konkursie Jack & Jill.

   Ktoś kiedyś powiedział, że „technika musi być opanowana, żeby ciało nie stało na przeszkodzie duszy, która pragnie się wyrazić”. Jej nauczyciele dali jej wiedzę i przekonanie o tym, jak ważna jest technika w tańcu. Dlatego kiedy tańczy lub rozwija swoje umiejętności na festiwalach – także na swoich zajęciach – szczególną uwagę poświęca zasadom, które sprawiają, że ciało pozwala nam więcej zrobić i wyrazić. Odkryła jednak, że to, co stanowi o wspaniałości tańca, to ta indywidualna cząstka siebie, którą w tańcu pokazujemy, niepodrabialna, niepowtarzalna, nasza. Do tego też zachęca kursantów, by dawali wyraz tej indywidualnej cząstce, którą wnieść mogą tylko oni. Swoje upodobanie do łączenia różnych styli wprowadza na zajęciach burleski, eksperymentując z różnymi jej odcieniami. Przeszła swoją drogę od osoby początkującej po zawodowe zajmowanie się tańcem, dlatego zachęca osoby, które zaczynają, by nie poddawały się przy pierwszych niepowodzeniach. Taniec to jej pasja i wspaniały nauczyciel życia, którego poleca każdemu.


    Magdalena Mak

    Taniec Irlandzki/Step Amerykański


    Certyfikowany nauczyciel tańca irlandzkiego oraz instruktor tańca sportowego, choreograf, animator. Tańczy również tańce balfolkowe, hula, modern, jazz.

    „Z tańca irlandzkiego czerpię radość i energię, ze współczesnego świadomość, a z tap dance i jazzu wolność”

    Taniec irlandzki i muzyka irlandzka fascynują ją od 2004 r.. Od 2009 r. Conditional TCRG – nauczyciel tańca irlandzkiego certyfikowany przez An Coimisiún le Rincí Gaelacha (Komisję Tańca Irlandzkiego z Dublina). Uczestniczka licznych warsztatów z polskimi i zagranicznymi nauczycielami i artystami takimi jak: Coline Dunne, Shane McAvinchey, Michael Ryan, Anne Marie Cunningham, Isobel Cunningham, Lisa Delaney, Stephen Scariff, Anna Tillak. Uczestniczka prestiżowej Blas Summer School of Traditional Irish Music and Dance, organizowanej przez Uniwersytet w Limerick. Koordynatorka prac zespołu tańca irlandzkiego Celtica z Poznania, gdzie współtworzy choreografię. Jedna z autorek choreografii oraz tancerka w projektach: „Tajemnicza Europa”, „Eachtra – celtic groove, dance, image and word” oraz „Glanfaidh Mé”. W ramach założonego przez siebie Studia Tańca EtnoBalans oraz indywidualnej praktyki prowadzi regularne kursy oraz cykliczne warsztaty tańca irlandzkiego w Poznaniu i innych miastach w Polsce.

    Jej drugą wielką pasją jest step amerykański. Poszerza swoje umiejętności podczas warsztatów z zaprzyjaźnionym nauczycielem – Danielem Sandu – oraz czerpiąc inspirację ze stepu irlandzkiego i eksperymentując z różnymi kombinacjami rytmicznymi.

    Od 2010 r.wykwalifikowany instruktor tańca sportowego. Związana także ze Studiem Tańca Romy Jakubowskiej, w ramach którego prowadzi zajęcia z młodymi adeptami tańca w oparciu o autorski program Romy “Zabawa w taniec”. Zainteresowana również tańcem współczesnym i jazzowym oraz technikami pracy z ciałem zorientowanymi na poszerzanie świadomości.


     Katarzyna Mucha

     Salsa L.A. Style/Salsa N.Y. Style/Salsa Ladies Styling/Taniec Towarzyski/Bachata/Reggaeton


     Instruktor tańca i choreograf. Tańczy również kizombę i zouk.

     „Magia tańca to eksplozja doznań z odczuwania ruchu i przestrzeni pod wpływem wewnętrznej energii.”

     Choreograf i instruktor takich dyscyplin tanecznych jak taniec towarzyski, salsa LA style, salsa NY style. Swoją przygodę z tańcem zaczęła już w wieku 8 lat. Brała udział w licznych obozach, festiwalach i warsztatach tańców kubańskich i karaibskich, które odbywały się między innym w Pradze, Hamburgu, Wieliczce, Wrocławiu, Warszawie oraz w Poznaniu. Podczas Krajowych Mistrzostw Polski IDO w Tarnowie Podgórnym oraz na międzynarodowych zawodach Primavera Salsa Open w 2010 roku zdobyła III miejsce w kategorii Mambo. Taniec to dla niej sposób na życie, forma wyrażania emocji i siebie samej.


      Paulina Skorupka

      Taniec Brzucha


      Instruktor tańca orientalnego. Choreograf i animator.

      „Taniec jest najwznioślejszą, najbardziej wzruszającą, najpiękniejszą ze wszystkich sztuk, bo nie jest tylko prostą interpretacją czy wyobrażeniem życia, jest samym życiem”

      Havelock Ellis

      Zainteresowała się tańcem w wieku 10 lat i do dzisiaj poświęca mu znaczną cześć swojego życia… Taniec orientalny wkroczył w jej życie w 2008r. Od początku wiedziała, że belly dance zajmie szczególne miejsce w jej życiu. Intensywne treningi pod okiem instruktorów polskich i zagranicznych pozwoliły jej bardzo szybko rozwinąć się oraz poznać tajniki tańca brzucha. Aktualnie swoje umiejętności taneczne szlifuje na lekcjach i warsztatach u takich tancerzy jak: Mercedes Nieto, Marta Korzun, Eglal, MO Geddawi Camila czy Abir. Jej największe osiągnięcia to: 3 miejsce na Euro Raks International Congress w kategorii European Belly Dance Group of the Year 2012 oraz 2 miejsce na Oriental Fantasy, Contest Oriental Duo, Berlin 2013 r.

      Od wielu lat swoje umiejętności, przekazuje innym. Stara się aby, każdy trening był odskocznią od wszystkich problemów i obowiązków, przynosił odprężenie i dawał upust emocjom ale również poprawiał kondycję i sylwetkę. Taniec brzucha oczarowuje i pochłania każdego, kto choć raz spróbuje wejść w jego niezwykły klimat.


       Magdalena Samolik

       Tango Argentino


       Instruktor tango argentino

       „Taniec jest dla mnie najpiękniejszą metaforą życia człowieka”

       Z wykształcenia jest farmaceutką. Jej największą pasją jest jednak taniec. W życiu zawodowym pełni również rolę coach’a, wspierając ścieżki rozwoju osobistego.

       Taniec to emocje, uczucia, blokady, przekonania, wyrażanie samego siebie i budowanie relacji, w których wszystko współgra na najwyższym poziomie. Idealne połączenie, które z każdą kolejną godziną profesjonalnej pracy daje najwyższy w swojej formie poziom satysfakcji, spełnienia i współistnienia.

       Praca z ciałem w tangu to miniatura życia. Rozwija koordynację i stabilizację ciała, 
a korekta postawy i synchronizacja ruchów mają wpływ na pracę nad pewnością siebie. Reguły tańca można włączyć w codzienne życie i relacje. U podstaw metody nauczania Magdy leży teoria systemu body mind, w której rozwój ciała wspiera rozwój umysłu i odwrotnie. Żywo interesuje się tangoterapią – nowatorską metodą wspierania chorób układu nerwowego i uzupełnienia rehabilitacji. Wykorzystując jej elementy, opracowała metodę wspierania rozwoju osobistego poprzez TangoCoaching™.

       Strona internetowa Magdy


        Kamila Serafińska

        Taniec Hawajski Hula


        Doświadczona tancerka i instruktor Tańca Hula. Tańczy także: taniec intuicyjny, modern.

        „Ruch wypływa z serca, techniczne kroki są tylko tłem. Taniec jest dla mnie drogą, która pozwala mi bardziej stać się sobą, żyć w zgodzie z własnymi pragnieniami, wartościami, w szacunku do pragnień innych osób.”

        Z wykształcenia pedagog (UAM Poznań, studium pomocy psychologicznej). W trakcie studiów zetknęła się z technikami choreoterapii, tańcem w kręgu. Została członkiem Polskiego Stowarzyszenia Choreoterapii i kontynuowała przygodę „spotkania z ciałem – ze sobą”. Była uczestnikiem wielu rozwojowych warsztatów, które pozwoliły jej również wzbogacić swój własny sposób pracy. Poznała techniki improwizacji tańca, taniec modern, contemporary dance (Polski Teatr Tańca w Poznaniu), etniczne tańce w kręgu (Polskie Stowarzyszenie Choreoterapii – Poznań). Została instruktorem improwizacji tańca i symboliki ciała (Instytut Tańca w Essen – Niemcy).
        Na swojej drodze spotkała również hawajski sposób pracy z ciałem – taniec hawajski Hula i masaż Lomi Lomi Nui. Jej nauczycielkami były Anna Gardzilewicz (Wrocław) i Małgorzata Szokalska (Warszawa). Dzięki tym wszystkim doświadczeniom odkrywa wiedzę o sobie, o ludziach, doznaje tego, co naprawdę ważne. Kamila z wielką radością i oddaniem dzieli się swoim doświadczeniem z młodzieżą i dorosłymi.

        Strona internetowa Kamili


         Dorota Hejmlich

         Lindy Hop


         Instruktor tańców swingowych

         Dorota rozpoczęła karierę taneczną od wywijania bioderkami przy magnetofonie, który włączała jej mama, aby na chwilę…zajął się dzieckiem. Tańczyła w formacjach hip hop i jazzowych, później przyszedł czas na tango argentyńskie, taniec towarzyski i salsę. Wtedy przez przypadek natknęła się na tańce swingowe i… wpadła po uszy. Aby nauczyć się West Coast Swing i Lindy Hop, brała udział w warsztatach i obozach tanecznych w Polsce i za granicą. Trenuje tańce swingowe od 6 lat.

         Najważniejszą rzeczą w zajęciach jest dla Doroty to, aby każdy dobrze się bawił i wyszedł z warsztatów z solidną porcją wiedzy. Szczególną wagę przywiązuje do techniki prowadzenia i dynamiki w parze.


          Patryk Jarczok

          Taniec Współczesny


          Instruktor tańca współczesnego. Tańczy również: taniec jazzowy, taniec towarzyski, balet klasyczny.

          „Inspiracją do tworzenia przeważnie jest człowiek oraz rzeczywistość, w której on egzystuje.”

          Swoją taneczną drogę zaczął od Teatru Tańca Arabesque’a II w Bydgoszczy, gdzie szkolił swój warsztat z takich technik jak taniec współczesny, improwizacja i taniec klasyczny pod okiem Beaty Rewolińskiej. Wraz z zespołem zdobył liczne narody i wyróżnienia na konkursach oraz festiwalach tanecznych m.in.:
          – GRAND PRIX – VI Ogólnopolskie Spotkania Taneczne „Power Dance”
          – NAGRODA GŁÓWNA – XIII Ogólnopolskie Konfrontacje Zespołów Tanecznych
          – Polsko-Niemiecki Festiwal Kultury Dziecięcej i Młodzieżowej „Razem we Wspólnej Europie”
          – NAGRODA GŁÓWNA – XX Międzynarodowy Festiwal Tańca Gorzów 2013
          – NAGRODA GŁÓWNA – XXII Konfrontacje Twórczości Artystycznej Regionu KATAR
          – I MIEJSCE – V Wielkopolski Festiwal Tańca „Wolsztyn Tańczy Pełną Parą 2013”
          – I MIEJSCE – V Ogólnopolski Konkurs Młode Talenty – SREBRNA GAPA – Grudziądzki Przegląd Artystyczny
          – I MIEJSCE – X Turniej Formacji Tanecznych w Wejherowie
          – I MIEJSCE – XII Ogólnopolski Konkurs Tańca „Taneczne Miraże”.
          Obecnie jest tancerzem Teatru Tańca Fleks Step w Poznaniu oraz studentem wydziału tańca na Dance And Body Studies w Poznaniu. W tańcu stawia na lekkość, podkreśla fizyczność i elastyczność ludzkiego ciała. Punktem wyjścia jest improwizacja pozwalająca na indywidualne ukazanie ruchu.


           Anna Szajkowska

           Taniec erotyczny/Hip-Hop/House Dance


           Instruktor tańca erotycznego, reggaetonu, dancehallu oraz hip-hopu i house.

           Taniec jest dla mnie najlepszą formą dającą ujście emocjom i poczucie wolności. Wierzę, że ciężką pracą można osiągnąć wszystko i zaszczepiam tę domenę każdemu uczestnikowi swoich zajęć.


            Krzysztof Madejski i Ania Ciach

            Kizomba


            Instruktorzy kizomby. Tańczą również: salsę LA style, salsę NY style, salsę kubańską i bachatę.


             Agata Rzepka

             Dancehall


             Tancerka, choreograf, jedna z założycielek grupy So Fresh z Poznania

             Zaczynała od hip hopu. Jej miłość do dancehallu zrodziła się ok 5 lat temu. Mimo młodego wieku jej ciężka praca została doceniona na wielu contestach. Wygrała m.in. Bruk Dancehall European Challege (2012, 2013) ,Urban Dance Meeting vol.2, To the World! Holiday Dancehall Fest, Winter Bounce (2013,2014), Dancehall Challenge 2014 ( solo i ekipy wraz z So Fresh), Polskie Preselekcje do międzynarodowych zawodów Dancehall International 2013, Dancehall or die contest, Dancehall Challenge 2014, Shake ya Booty. W finale Berlin’s Best Solo Dancer przegrała ze Swaggi Maggi tym samym zajmując drugie miejsce. Drugie miejsce zajęła także w duecie wraz z Lilą Limanówką na polskich preselekcjach DHI. Sędziowała drugą edycję Dancehall Challenge oraz Attitude Attack.

             W 2013 roku wraz z Lilą brała udział w międzynarodowym projekcie mającym na celu poprzez 10 minutowe show opowiedzieć widowni Berliner Streetdance Meisterschaft historię dancehallu i wytłumaczyć na czym on tak naprawdę polega. Występowała na wielu imprezach i koncertach m.in. East West Rockers czy Sean’a Paul’a.

             Aby uczyć innych sama szkoli sie u najlepszych – jak Orville Xpressionz, Jr Black Eagle, Matthew Shady Squad, Andre Cosmic, Global Bob, Latonya Style, Swaggi Maggi, Blazin Twins czy Niki. Jeszcze w tym roku planuje wyjazd na Jamajke.


              Manuela Marsal Cabitango

              Kuduro / Afrohouse


              Instruktor tańca i choreograf.
              Tańczy również: street dance, oldschool, krump, ragga i taniec towarzyski.

              „Chcę podzielić się afrykańskim tańcem ulicznym i w każdym zaszczepić niepowtarzalną energię, jaką daje ten taniec.”

              Wszystko zaczęło się od tańca towarzyskiego, w którym kształciła się przez 3 lata. Od 16 roku życia „przerzuciła się” na szeroko pojmowany street dance i tak jest do dziś. Była członkinią formacji Sławomira „Bizona” Wegnera oraz u Grzegorza Kuciaka w Studiu Copacabana. Szkoliła się u takich tancerzy, jak: Keone Madrid, Mariel Martin, Aldo Ardo, Ovide Carindo, Meech, Mario Crovid i innych. Od 2013 roku jest członkinią afrykańskiej rewii tanecznej Mulemba.

              Taniec uliczny i afrykański to jej pasja, stara się zaczerpnąć każdego stylu – od oldschool’ u, poprzez krump, ragga, do najnowszych trendów afrykańskich ulic – i stworzyć z nich jej własny.

              Jest pół Angolką, pół Polką, więc taniec płynie w jej żyłach. Stara się szerzyć pochodzące z Angoli kuduro i afro house na swoich zajęciach i zarażać tymi stylami coraz więcej osób. Nie ogranicza się tylko do tańca – napisała też pracę dotyczącą kuduro, w której dokonuje próby zdefiniowania zjawiska. Chce podzielić się afrykańskim tańcem ulicznym i w każdym zaszczepić niepowtarzalną energię, jaką daje ten taniec.


               Alicja Kozłowska

               Joga


               Certyfikowany instruktor jogi

               „Zapraszam serdecznie osoby w każdym wieku i kondycji fizycznej. Zachęcam do kontaktu ze mną – warto spróbować, to najlepsza inwestycja w siebie :)”

               Jest certyfikowanym nauczycielem jogi według Sivanandy ze znaczącym doświadczeniem. Zajęcia te zawierają ćwiczenia oddechowe (Pranajamy), ćwiczenia fizyczne (Asany) oraz poprawną relaksację. Joga jest sposobem na życie, ścieżką do giętkiego i zdrowego ciała oraz umysłu. Dzięki jodze pozbywamy się stresu i uczymy cierpliwości.
               Ala chętnie również, z asystą herbat ziołowych, udziela informacji na temat jej doświadczenia związanego ze zdrowym stylem życia, żywienia, pozytywnego myślenia.


                Michał Kępski

                Standard / Łacina


                Instruktor tańca towarzyskiego

                „Mówią, że taniec to pasja i szał ekspresji. Dla mnie jest chwilą piękna we dwoje.”

                Swoją taneczną przygodę rozpoczął na parkietach Podlasia w 1995 roku. Tam trenował u najlepszych szkoleniowców z Polski i Litwy.

                Turniejowy taniec towarzyski z czasem zamienił na udział w formacji tanecznej Chicago Dance. W jej składzie występował w układach utrzymanych w stylistyce lat 20-30. Ich pokazy można było zobaczyć zarówno w Poznaniu, jak i na turniejach w całej Polsce.

                Zapraszamy na zajęcia z tańcem towarzyskim w roli głównej!


                 Monika Krusiewicz i Wojtek (Pedro) Kowalewski

                 Salsa Kubańska


                 Instruktorzy salsy kubańskiej

                 Pedro odkrył swoją południową duszę w 2003 r. poznając kulturę, ruch i muzykę brazylijskiej Capoeiry oraz hiszpańskiego flamenco. Od 2009 r. jest tancerzem, instruktorem praktykującym takie techniki jak salsa kubańska i rumba wraz z Moniką – partnerką taneczną i życiową. Wspólnie angażują się w propagowanie kultury afrokubańskiej w Polsce. Są inicjatorami kilku edycji projektu pod nazwą Salsa Camp w KontenerArt, podczas którego prowadzili darmowe lekcje salsy oraz imprezy taneczne. Zorganizowali kilka ogólnopolskich warsztatów tanecznych ze znanymi kubańskimi instruktorami. W 2012 roku, dwukrotnie wraz ze znanym perkusjonistą – Mustafą – organizowali warsztaty z tańcem, muzyką i śpiewem o nazwie Corazon Rumbero.
                 Od 2011 r. Pedro i Monika są członkami utytułowanej formacji Salsa Bar. W maju 2012 roku wraz z formacją Salsa Bar zdobyli mistrzostwo Polski na konkursie ” Primavera Salsa Open”, w kategorii Show Style. Od października 2012 roku Pedro prowadzi formację jako główny trener.


                  Klaudia Hajduk

                  Salsaton / Reggaeton / Salsa N.Y. / Salsa L.A.


                  Instruktor tańca i choreograf. Tańczy również bachatę, kizombę i zouk.

                  Swoją przygodę taneczną rozpoczęła w 2 klasie podstawówki w szkolnej grupie taneczno-wokalnej, od tego czasu, nieustannie trenując, corocznie zdobywała medale w konkursach w zamieszkałej gminie . Dojrzewając życiowo i tanecznie uczestniczyła w warsztatach hip-hopu, jazzu, aż w końcu trafiła na salsę i to w niej zakochała się od pierwszego kroku. Dawała pokazy na terenie Poznania z formacją Salsy w stylu NY, następnie LA, zafascynowana całą kulturą latynoską trafiła do formacji bachatowej, z którą miała okazję pokazać się na festiwalu w Pradze. Szukając nowych form ruchu odnalazła reggaeton, marzy by kiedyś zatańczyć z Ingą Fominykh.
                  Aktualnie łączy swoją pierwszą i ostatnią miłość tańcząc autorski Salsaton, czyli fuzję seksownej salsy i energetycznego reggaetonu.


                   Justyna Wojciechowska

                   Zumba®


                   Doświadczona instruktorka zumby® oraz samby. Tańczy także: lindy hop.

                   Współtwórczyni Studia Tańca Batucada. Instruktorka Zumby®, Zumby® Kids Jr , Zumby® Kids, samby i samby dla dzieci, animator dziecięcy, współtwórczyni Studio Tańca Batucada. Od wielu lat tańczy i fascynuje się gorącymi rytmami z Brazylii. Energiczna, uśmiechnięta i ciągle w ruchu: tańczy, biega, jeździ na rowerze i propaguje zasady prawidłowego odżywiania. Mama dwójki energicznych chłopaków.


                    Magdalena Bestrzyńska

                    Samba


                    Doświadczona instruktorka samby brazylijskiej, zumby® oraz tańców w kręgu. Tańczy także: lindy hop.

                    „Taniec i muzyka Brazylii sprawiają, że niezależnie od okoliczności zewnętrznych, zawsze możemy powrócić do wewnętrznej radości, poczuć miękkość, a zarazem moc w naszym ciele.”

                    Współtwórczyni Studia Tańca Batucada. Tańczy od dziecka – kształciła się w różnych stylach tańca, ale to samba brazylijska zdobyła jej serce. Uczyła się jej w kolebce samby w Brazylii, między innymi w Escola de Dança da Fundaçao Cultural w Salvador da Bahia oraz w szkołach tańca Carlinhos de Jesus i Jaime Arroxa w Rio de Janeiro. Miała okazję doświadczyć prawdziwej atmosfery karnawału tańcząc z bloco afro Olodum. Muzyka i tańce brazylijskie to wielka różnorodność: zmysłowa bossa nova, radosne axé i samba reggae, energia tańców afro brazylijskich.
                    Magda na co dzień pracuje jako refleksolog, organizuje i prowadzi kursy zawodowe refleksologii. Wykonuje masaż dźwiękiem wg Metody Petera Hessa®. Interesuje się medycyną naturalną i ciągle szkoli się w tej dziedzinie oraz w różnych formach pracy z ciałem i tańcu terapeutycznym. Jest także instruktorką tańców w kręgu oraz dyplomowanym instruktorką tańca i symboliki ciała Instytutu Dynamiki Tańca i Ruchu w Essen.

                    Strona internetowa Magdy


                     Latin Dance Studio

                     ul. Wielka 19 / 8
                     61-775
                     Poznań
                     woj. Wielkopolskie