Instruktorzy > Kamila Serafińska

Kamila Serafińska

Kamila Serafińska

Taniec Hawajski Hula


Doświadczona tancerka i instruktor Tańca Hula, z wykształcenia pedagog. Tańczy także: taniec intuicyjny, modern.

„Ruch wypływa z serca, techniczne kroki są tylko tłem. Taniec jest dla mnie drogą, która pozwala mi bardziej stać się sobą, żyć w zgodzie z własnymi pragnieniami, wartościami, w szacunku do pragnień innych osób.”

Z wykształcenia pedagog (UAM Poznań, studium pomocy psychologicznej). W trakcie studiów zetknęła się z technikami choreoterapii, tańcem w kręgu. Została członkiem Polskiego Stowarzyszenia Choreoterapii i kontynuowała przygodę „spotkania z ciałem – ze sobą”. Była uczestnikiem wielu rozwojowych warsztatów, które pozwoliły jej również wzbogacić swój własny sposób pracy. Poznała techniki improwizacji tańca, taniec modern, contemporary dance (Polski Teatr Tańca w Poznaniu), etniczne tańce w kręgu (Polskie Stowarzyszenie Choreoterapii – Poznań). Została instruktorem improwizacji tańca i symboliki ciała (Instytut Tańca w Essen – Niemcy).
Na swojej drodze spotkała również hawajski sposób pracy z ciałem – taniec hawajski Hula i masaż Lomi Lomi Nui. Jej nauczycielkami były Anna Gardzilewicz (Wrocław) i Małgorzata Szokalska (Warszawa). Dzięki tym wszystkim doświadczeniom odkrywa wiedzę o sobie, o ludziach, doznaje tego, co naprawdę ważne. Kamila z wielką radością i oddaniem dzieli się swoim doświadczeniem z młodzieżą i dorosłymi.

Strona internetowa Kamili    Latin Dance Studio

    ul. Wielka 19 / 8
    61-775
    Poznań
    woj. Wielkopolskie