Instruktorzy > Magdalena Bestrzyńska

Magdalena Bestrzyńska

Magdalena Bestrzyńska

Samba


Doświadczona instruktorka samby brazylijskiej, zumby® oraz tańców w kręgu. Tańczy także: lindy hop.

„Taniec i muzyka Brazylii sprawiają, że niezależnie od okoliczności zewnętrznych, zawsze możemy powrócić do wewnętrznej radości, poczuć miękkość, a zarazem moc w naszym ciele.”

Współtwórczyni Studia Tańca Batucada. Tańczy od dziecka – kształciła się w różnych stylach tańca, ale to samba brazylijska zdobyła jej serce. Uczyła się jej w kolebce samby w Brazylii, między innymi w Escola de Dança da Fundaçao Cultural w Salvador da Bahia oraz w szkołach tańca Carlinhos de Jesus i Jaime Arroxa w Rio de Janeiro. Miała okazję doświadczyć prawdziwej atmosfery karnawału tańcząc z bloco afro Olodum. Muzyka i tańce brazylijskie to wielka różnorodność: zmysłowa bossa nova, radosne axé i samba reggae, energia tańców afro brazylijskich.
Magda na co dzień pracuje jako refleksolog, organizuje i prowadzi kursy zawodowe refleksologii. Wykonuje masaż dźwiękiem wg Metody Petera Hessa®. Interesuje się medycyną naturalną i ciągle szkoli się w tej dziedzinie oraz w różnych formach pracy z ciałem i tańcu terapeutycznym. Jest także instruktorką tańców w kręgu oraz dyplomowanym instruktorką tańca i symboliki ciała Instytutu Dynamiki Tańca i Ruchu w Essen.

Strona internetowa Magdy


  magda best

  Latin Dance Studio

  ul. Wielka 19 / 8
  61-775
  Poznań
  woj. Wielkopolskie