Paulina Skorupka

Paulina Skorupka

Taniec Brzucha


Instruktor tańca orientalnego. Choreograf i animator.

„Taniec jest najwznioślejszą, najbardziej wzruszającą, najpiękniejszą ze wszystkich sztuk, bo nie jest tylko prostą interpretacją czy wyobrażeniem życia, jest samym życiem”

Havelock Ellis

Zainteresowała się tańcem w wieku 10 lat i do dzisiaj poświęca mu znaczną cześć swojego życia… Taniec orientalny wkroczył w jej życie w 2008r. Od początku wiedziała, że belly dance zajmie szczególne miejsce w jej życiu. Intensywne treningi pod okiem instruktorów polskich i zagranicznych pozwoliły jej bardzo szybko rozwinąć się oraz poznać tajniki tańca brzucha. Aktualnie swoje umiejętności taneczne szlifuje na lekcjach i warsztatach u takich tancerzy jak: Mercedes Nieto, Marta Korzun, Eglal, MO Geddawi Camila czy Abir. Jej największe osiągnięcia to: 3 miejsce na Euro Raks International Congress w kategorii European Belly Dance Group of the Year 2012 oraz 2 miejsce na Oriental Fantasy, Contest Oriental Duo, Berlin 2013 r.

Od wielu lat swoje umiejętności, przekazuje innym. Stara się aby, każdy trening był odskocznią od wszystkich problemów i obowiązków, przynosił odprężenie i dawał upust emocjom ale również poprawiał kondycję i sylwetkę. Taniec brzucha oczarowuje i pochłania każdego, kto choć raz spróbuje wejść w jego niezwykły klimat.
    Latin Dance Studio

    ul. Wielka 19 / 8
    61-775
    Poznań
    woj. Wielkopolskie