Nasi Partnerzy

Nasi Partnerzy

logo Dariusz Floryszczak – Fotografia z Duszą.

Fotograf , którego możemy z całą pewnością polecić. Zaangażowany, pomysłowy i empatyczny.  Przejrzysta komunikacja z nim zawsze daje świetny efekt końcowy.

Oto cytat z jego strony: „Wykonuję zarówno zlecenia reporterskie jak i sesje aranżowane – plenerowe oraz studyjne. Zawsze staram się wydobyć z każdej sceny naturalne piękno i klimat danej chwili. Pracując z ludźmi, pragnę ich najpierw lepiej poznać, aby nasza wspólna praca była bardziej naturalna, a efekt bardziej prawdziwy. Wiedza kim jesteście, jakie macie oczekiwania, co lubicie, ułatwia obudzenie Waszego unikalnego potencjału i wydobycie jedynego w swoim rodzaju piękna. W głębi duszy zależy mi, abyście spróbowali otworzyć się nie tylko na mnie, ale przede wszystkim na samych siebie. Staram się więc stawać się dla Was przyjaznym, swojskim i prawie niewidzialnym obserwatorem, którego obecność nie powoduje skrępowania. Z drugiej strony zdaję sobie sprawę, że nie każdy czuje potrzebę nawiązania bliższego kontaktu oraz nie każdy potrafi i chce się na niego otworzyć. Potrafię to uszanować. Niezależnie od sytuacji zawsze daję z siebie wszystko, aby efekt końcowy był więcej niż zadowalający. Realizuję także nieszablonowe zlecenia, które inicjują sami klienci.”

fitprofitVanityStyle Sp. z o.o. specjalizuje się w nowatorskich i motywujących pracowników rozwiązaniach w zakresie pozapłacowych świadczeń pracowniczych, będących dla każdego pracodawcy doskonałym narzędziem do budowania więzi, zadowolenia swoich pracowników, oraz dbałości o nich. Taki pozafinansowy system wynagradzania przekłada się na wieloletni wzajemny dialog pomiędzy firmami a ich pracownikami, osiągniecie formy, sprawności oraz satysfakcji ze współpracy z firmą. Dzięki niemu firmy mogą tworzyć własny, pozytywny wizerunek jako pracodawcy.

Program FitProfit to nieograniczony dostęp. Pracownicy otrzymują identyfikator, który uprawnia do korzystania z usług placówek współpracujących z VanityStyle. Dostęp do wielu usług sportowych (w tym: fitness, siłownia, sauna, basen, joga, sztuki wali itp.) jest nieograniczony, przez siedem dni w tygodniu za okazaniem karty FitProfit.

OK System

OK System Polska jest firmą wyspecjalizowaną w sprzedaży usług dla poprawy kondycji fizycznej, rekreacji, zdrowia i urody. Podejmujemy współpracę partnerską ze starannie wybranymi firmami na terenie całego kraju, świadczącymi usługi wysokiej jakości w zakresie:

– sportu i rekreacji, – kultury i rozrywki, – poprawy zdrowia i urody (również zabiegi upiększające i masaże).

Na mocy umów partnerskich oferujemy naszym Klientom MULTIKARNETY OK – abonamenty umożliwiające korzystanie z najszerszej na rynku gamy usług sportowych, rekreacyjnych i prozdrowotnych. Liczba obiektów, w których honorowane są MULTIKARNETY OK codziennie wzrasta.

Pasy do Tańca BrzuchaBELLY-STAR jako bezpośredni importer oferuje stroje i pasy do tańca brzucha. Posiada bogate stany magazynowe dla klientów detalicznych z terminem realizacji „od ręki”. Czas oczekiwania to od 14-21 dni. Kilkuletnie doświadczenie, kontakty z wieloma producentami na rynku dalekowschodnim oraz współpraca z najlepszymi firmami spedycyjnymi pozwala na importowanie zróżnicowanego asortymentu o najwyższej jakości w bardzo atrakcyjnych cenach. Wszyscy dostawcy BELLY-STAR posiadają certyfikaty ISO9001:2000, a produkty certyfikaty CE. Sklep z akcesoriami do tańca brzucha zaprasza – akcesoria, stroje, pasy, chusty do tańca brzucha. Sprzedaż po korzystnych cenach.

Świat KsiążkiŚwiat Książki istnieje od 1994 roku, dostarczając do Państwa domowych bibliotek ok. 400 nowych tytułów rocznie, również za pomocą księgarni internetowej. Dla posiadaczy Klubowej Karty Błękitnej, Srebrnej oraz VIP rabat 5% na wybrany kurs w LDS. W przypadku uczęszczania na więcej niż jeden kurs, przysługuje kolejne 5% rabatu od każdego następnego. Aby uczęszczać w wybranym kursie konieczna jest wcześniejsza rezerwacja miejsc. Przed uczestnictwem w pierwszych zajęciach prosimy o okazywanie karty Klubu Świat Książki .

PentagosPentagos – Agencja hostess, modelek i tłumaczy w Poznaniu. W ofercie firmy znajdują się fotomodelki, hostessy, modelki, tłumacze oraz barmani do pracy na targach, premierach, promocjach, sesjach zdjęciowych. Firma Pentagos jako pierwsza w Polsce wprowadziła video prezentację swojego personelu. Teraz oprócz opisów i zdjęć możesz zobaczyć jak dana osoba prezentuje się na filmiku – usłyszysz głos kandydata oraz sprawdzisz znajomość języków obcych. Zaawansowana technicznie wyszukiwarka w łatwy sposób pomoże Ci odnaleźć osobę o preferencjach jakich szukasz.

Latin Dance Studio

ul. Wielka 19 / 8
61-775
Poznań
woj. Wielkopolskie