Świadome ciało

Ola Kaczmarek - conscious body

W związku ze zmianami od września, o których przeczytacie TUTAJ organizacja zajęć regularnych świadomego ciała przeszła w ręce Retro Dance Studio. Tam szukajcie informacji o zajęciach :) W razie dodatkowych pytań, nie wahaj się kontaktować z nami mailowo – magda@etnobalans.pl

INSTRUKTOR:
Aleksandra Kaczmarek
INFO:
magda@etnobalans.pl
502 582 480

Idealna propozycja dla wszystkich tancerzy, którzy chcą lepiej czuć swoje ciało i przygotować je do coraz większych wyzwań, a także uniknąć napięć i kontuzji!

Godzinna lekcja skierowana do osób, które pragną poszerzyć świadomość własnego ciała, zapoznać się z jego działaniem oraz przywrócić na prawidłowe tory codziennego funkcjonowania. Łączy w sobie takie techniki pracy z ciałem jak: Pilates, stretching, ćwiczenia oddechowe, praca mięśni środka (Core). Każda sesja zawiera w sobie elementy mobilizujące i uwalniające niechciane napięcia oraz wzmacniające i stabilizujące newralgiczne obszary ciała. Skupiamy się na świadomym i efektywnym oddechu oraz relaksacji. Podczas tego typu zajęć uczymy się również elementów autoterapii do zastosowania w warunkach domowych, zwłaszcza w przypadku wystąpienia niechcianego bólu.

Latin Dance Studio

ul. Wielka 19 / 8
61-775
Poznań
woj. Wielkopolskie