Nasze kursy > Tańce solowe dla Pań > Jaka piękna Mama!

Jaka piękna Mama!

swingi kopiaJesteś świeżo upieczoną Mamą i chciałabyś rozwijać swoją taneczną pasję oraz dbać o ciało? Tylko co zrobić z Maluszkiem?… Odpowiedź jest prosta. Zabrać ze sobą :)

Zapraszamy na dwugodzinne zajęcia dla mam z dziećmi, podczas których będziesz rozwijać siebie i jednocześnie wytwarzać więź między Tobą i Twoim Dzieckiem!

Poczuj się kobieco i odnajdź w sobie witalność i energię, którą ma w sobie każda kobieta obdarzona dzieckiem. Nie tylko własnym – także adoptowanym :)

Zajęcia w spokojnym rytmie, ale przy energetycznych rytmach latynoskich – salsa, bachata, samba oraz burleska, swing, tango, belly dance.
Spokojny rytm zajęć oznacza, że nie dążymy do nauczenia się układu tanecznego lub do opanowania określonego zestawu kroków, ale otwieramy się na muzykę, smakujemy jej, wyczuwamy ją i poszukujemy tej, która da nam najwięcej radości.
Spokojny rytm oznacza także, że mamy czas dla dziecka, które na tych zajęciach nie jest balastem, ale integralną częścią tych zajęć. Dlatego zachęcam do przyniesienia chust i nosideł, aby dzieci równiez aktywnie uczestniczyły w wyczuwaniu rytmu i kołysaniu biodrami.
Spokojny rytm to czas na przewinięcie i nakarmienie płaczącej pociechy bez niepokojących myśli, że jakieś kroki mi przepadną albo inny uczestnik będzie urażony, że zajęcia nie płyną wartko z powodu mojego dziecka.

Naszym nadrzędnym celem nie jest zgubienie zbędnych kilogramów i odzyskanie sprawności sprzed ciąży. naszym celem jest wytworzenie mocnej więzi między matka i dzieckiem, a także pomiędzy uczestniczkami zajęć, aby były dla siebie wsparciem i pomocą w tym istotnym dla każdej kobiety momencie, gdy stajemy się Mamami. Stworzymy przyjazną przestrzeń dla Matki z Dzieckiem, aby mogła poczuć się kobietą piękną, ważną, akceptowaną i rozumianą.

A teraz kilka zasad :) Dzieci podczas zajęć mogą leżeć w leżaczkach, w fotelikach samochodowych lub na matach edukacyjnych. Każde przy swojej Mamie – dziecko musi czuć i widzieć mamę. Wiek dziecka nie jest wyznacznikiem uczestnictwa w zajęciach. Jeśli chcesz uczestniczyć w zajęciach z dzieckiem w chuście i wiesz, że spokojnie wytrzyma w niej przez godzinę, to Twoje dziecko może być nawet półtorarocznym maluchem. Przede wszystkim chodzi nam o bezpieczeństwo dzieci – nie możemy pozwolić, aby dzieci biegały lub raczkowały między uczestniczkami zajęć, gdyż mogłoby się to skończyć dla dziecka wypadkiem.
Zakładamy możliwość stworzenia grupy dla dzieci samodzielnych, ale tylko przy założeniu, że dzieci będą w sali obok i jedna z uczestniczek – na każdych zajęciach inna – będzie opiekować się dziećmi w trakcie trwania zajęć.

  • Każde zajęcia rozpoczną się tym samym utworem zespołu DUBSKA „Mama”. To sygnał dla dzieci, że są właśnie tu, aby rozpoznawały miejsce i rodzaj aktywności. To czas na rozebranie dzieci, nakarmienie i przewinięcie, rozmowy pomiędzy Mamami i rozmieszczenie się na sali.
  • Następnie około godzinne zajęcia przy muzyce z Kuby, Brazylii, Argentyny i Ameryki.
  • Ostatnie pół godziny to czas na rozmowy, ubieranie, przygotowanie do wyjścia.

Zajęcia odbywają się według GRAFIKU.

Latin Dance Studio

ul. Wielka 19 / 8
61-775
Poznań
woj. Wielkopolskie