Latino Solo


img_1316965390_348

OPIS ZAJĘĆ

Kurs przeznaczony dla pań, które nie posiadają partnera, a chciałyby poznać techniki tańca towarzyskiego, oraz tańców karaibskich. Na zajęciach opanujesz podstawy takich tańców jak: samba, cha cha, rumba, jive, bachata, salsa. Na każdych zajęciach nauczysz się także krótkiej choreografii opartej na poznanych krokach tanecznych. Kurs przeznaczony dla Pań w różnym wieku.

Podczas zajęć ukształtujesz swój własny, niepowtarzalny styl i nabierzesz ruchów charakterystycznych dla partnerki w tańcu. Jeśli chcesz poczuć się niezwykle, nabrać więcej pewności siebie, więcej wewnętrznej radości, poprawić swoją koordynację i kondycję, te zajęcia są dla Ciebie!

Zajęcia prowadzimy w cyklach 4 miesięcznych, w których instruktorka zapoznaje uczestniczki zajęć z techniką konkretnego tańca: pokazuje podstawowe kroki, prezentuje styl, uczy choreografii. Ponadto na rozgrzewkę i/lub zakończenie zajęć w ramach niespodzianki proponuje proste animacje otwierające na inne techniki i ich rytmikę.

STRÓJ

Preferowany strój: komfortowy, taneczny, podkreślający kobiecą figurę. Wygodne czyste obuwie zmienne, jeżeli buty taneczne na obcasie to z prosimy z ochraniaczem na korek.

INSTRUKTORZY

Lena Lugina
Katarzyna Mucha

INWESTYCJA

Typ zajęćPojedyncze zajęciaKarnet 4 zajęcia / z MultisportKarnet 8 zajęć / z MultisportKarnet 12 zajęć / z Multisport
Zajęcia solowe35 zł90/60 zł150/110 zł210/150 zł

Honorujemy Fit Profit i OK System.

Wpłat można dokonywać:
– gotówką w studio (na miejscu nie akceptujemy kart płatniczych)
– przelewem na konto Magdalena Mak, 71 1140 2004 0000 3202 7411 7980,
– on-line podczas rejestracji w kolumie „zapis” poniżej lub też bezpośrednio ze strony grafiku.

Płatności oraz obecności na zapisane zajęcia można sprawdzić po zalogowaniu się na stronie z profilem klienta. Login to mail użyty podczas rejestracji na pierwsze zajęcia. Informacje ad. ustawienia hasła znajdują się w mailu rejestracyjnym przysłanym podczas rejestracji na pierwsze zajęcia. W celu przypomnienia hasła prosimy wejść pod ten adres.


GRAFIK ZAJĘĆ I REJESTRACJA

Latin Dance Studio

ul. Wielka 19 / 8
61-775
Poznań
woj. Wielkopolskie