Tap Dance


Tap dance w Poznaniu w szkole tańca EtnoBalans

Wraz z partnerskim Studiem Tańca EtnoBalans jesteśmy jedynymi szkołami tańca w Poznaniu oferującymi regularne zajęcia oraz warsztaty stepu amerykańskiego. Wkrocz w świat Freda Astair’a gdzie nawet deszcz będzie okazją do tańca! :) Baw się rytmem i posłuchaj, co mają do powiedzenia Twoje stopy!

Tap dance (tzw. step amerykański) to jedna z najpopularniejszych form tanecznych amerykańskiego pochodzenia. To rytmiczny taniec solowy, który zyskał światową sławę w pierwszej połowie XX wieku. Jak większość tańców amerykańskich tap jest pochodną wielu różnorodnych form, takich jak African Shuffle i Irish Jig. Wpływ na jego powstanie miał prawdopodobnie również Clogging. Stepujący tancerze wykonują rytmiczne sekwencje szurnięć, uderzeń, ślizgów i stukania, podkreślanych przez ich buty, które zazwyczaj wyposażone są w blaszki. Oprócz tego, że daje dużo radości i naprawdę świetnie wygląda, tap jest wspaniałą metodą ćwiczenia równowagi, siły, zwinności i muzykalności. Stepując, jesteś nie tylko tancerzem – stajesz się również instrumentem perkusyjnym, grającym wspólnie z zespołem.

Zajęcia prowadzi: Magdalena MakKu tanecznej inspiracji zamieszczamy klip promocyjny stepu amerykańskiego w Studiu Tańca EtnoBalans.Typ zajęćPojedyncze zajęciaKarnet 4 zajęcia / z MultisportKarnet 8 zajęć / z MultisportKarnet 12 zajęć / z Multisport
Zajęcia solowe35 zł90/60 zł150/110 zł210/150 zł

Honorujemy Fit Profit i OK System.

Wpłat można dokonywać:
– gotówką w studio (na miejscu nie akceptujemy kart płatniczych)
– przelewem na konto Magdalena Mak, 71 1140 2004 0000 3202 7411 7980,
– on-line podczas rejestracji w kolumie „zapis” poniżej lub też bezpośrednio ze strony grafiku.

Płatności oraz obecności na zapisane zajęcia można sprawdzić po zalogowaniu się na stronie z profilem klienta.

Login to mail użyty podczas rejestracji na pierwsze zajęcia.

Informacje ad. ustawienia hasła znajdują się w mailu rejestracyjnym przysłanym podczas rejestracji na pierwsze zajęcia.

W celu przypomnienia hasła prosimy wejść pod ten adres.

 

GRAFIK ZAJĘĆ I REJESTRACJA

Latin Dance Studio

ul. Wielka 19 / 8
61-775
Poznań
woj. Wielkopolskie