KARNAWAŁOWE WARSZTATY LINDY HOP

Home » Aktualności » KARNAWAŁOWE WARSZTATY LINDY HOP

lindy hop fb

KARNAWAŁOWE WARSZTATY LINDY HOP
Zapraszamy na dwudniowe karnawałowe warsztaty Lidy Hop z Dorotą i Dominikiem! Jeżeli Lindy hop podbije Wasze serca, będziemy myśleć o utworzeniu regularnej grupy :)
Początek: 08/02/2014 11:00
Koniec: 09/02/2014
Czas wydarzenia: 2 godzin 30 minut
ul. Słowackiego 17/12
Poznań, Wielkopolska
60-822

NA WARSZTATY NIE MUSICIE ZGŁASZAĆ SIĘ W PARACH :)

Lindy Hop to żywiołowy i energetyczny taniec lat dwudziestych i trzydziestych XX stulecia. Aby go tańczyć, potrzeba trochę kondycji, sympatii dla muzyki swingowej oraz „pozytywnego zakręcenia”. Tańcząc Lindy Hop nie można się nie uśmiechać! :D Sami zobaczcie:http://www.youtube.com/watch?v=v9xxeWRxSbA

W programie 5 godzin Lindy hop. Na oba dni zapraszamy zarówno osoby początkujące jak i roztańczone! Zaczniemy od wprowadzenia lub przypomnienia podstaw technicznych, z których stopniowo budowane będą proste choreografie i przykładowe układy. Dodatkowo w sobotę 8 lutego można będzie wykorzystać nabyte umiejętności podczas naszego tradycyjnego practisu, podczas którego Dorota i Dominik będą gościnnie animować kilka swingujących kawałków.

INSTRUKTORZY:

DOROTA – karierę taneczną rozpoczęła od wywijania bioderkami przy magnetofonie, który włączała jej mama, aby na chwilę…zajął się dzieckiem. Tańczyła w formacjach hip hop i jazzowych, później przyszedł czas na tango argentyńskie, taniec towarzyski i salsę. Wtedy przez przypadek natknęła się na tańce swingowe i… wpadła po uszy. Aby nauczyć się West Coast Swing i Lindy Hop, brała udział w warsztatach i obozach tanecznych w Polsce i za granicą. Trenuje tańce swingowe od 6 lat.

DOMINIK – Przygodę z tańcem rozpoczął kilka lat temu. Swing od razu stał się jego pasją. Brał udział w licznych kursach i warsztatach, a zdobytą na nich wiedzą chciałby podzielić się z innymi i w ten sposób rozprzestrzeniać „swingowego bakcyla”.
Dorota i Dominik trenują razem od 4 lat. Najważniejszą dla nich rzeczą w zajęciach jest to, aby każdy dobrze się bawił i wyszedł z warsztatów z solidną porcją wiedzy. Szczególną wagę przywiązują do techniki prowadzenia i dynamiki w parze.

TERMIN: 8-9 lutego 2014 (sobota-niedziela) godz. 11:00-13:30.

MIEJSCE: Latin Dance Studio ul. Słowackiego 17/12

ZAPISY: Zainteresowanych prosimy o zapisy telefoniczne (+48 693 633 165) bądź mailowe (biuro@www.latindance.com.pl).
Liczba miejsc jest ograniczona !!!

CENNIK:
Przy wpłacie do 2 lutego:
1 dzień – 60 zł
2 dni (full-pass)- 100 zł
Przy wpłacie późniejszej:
1 dzień – 60 zł
2 dni (full-pass) – 120 zł

WPŁATY:
Wpłat należy dokonywać gotówką w recepcji studia lub na rachunek:
MAGDALENA MAK
71 1140 2004 0000 3202 7411 7980
W tytule przelewu prosimy wpisać:
Imię i nazwisko – karnawałowe warsztaty Lindy Hop.

ZMIANA OBUWIA
Na zajęciach obowiązuje obuwie taneczne lub czyste buty o miękkiej, jasnej podeszwie która nie zostawia śladów i nie rysuje parkietu.

Latin Dance Studio

ul. Wielka 19 / 8
61-775
Poznań
woj. Wielkopolskie