WARSZTATY KIZOMBY z Dominikiem RY

Home » Bez kategorii » WARSZTATY KIZOMBY z Dominikiem RY

kizomba workshop strona

Zapraszamy na WARSZTATY KIZOMBY ze specjalnym gościem z Warszawy, doskonale znanym z kizombowych parkietów – Dominikiem Ry!

Dominik Ry – człowiek, który żyje i oddycha Kizombą. Od kilku lat doskonali swoje umiejętności podczas licznych warsztatów i kongresów w Polsce i za granica. W pewnym momencie po namowach znajomych ze świata tanecznego i przy poparciu jednego z największych autorytetów w świecie kizomby, zajął się przekazywaniem swoich umiejętności i wizji tańczenia w kilku znanych szkołach tańca w Warszawie. Obecnie regularnie zapraszany sa do prowadzenia warsztatów za granica jak i w Polsce oraz do udziału w najwiekszych Festiwalach. Charakterystyczny styl prowadzenia, bliski kontakt z partnerem, płynność i naturalność ruchu – to wszystko powoduje ze nie trudno go zauważyć na parkiecie. Prowadzone przez Dominika zajęcia charakteryzuje dokładność i skrupulatne podejście do technicznych aspektów tego pozornie prosto wyglądającego tańca. Ucząc kładzie duży nacisk na capoverdańskie korzenie kizomby, muzykalność i kreatywność w tańcu.
Podejście Dominika do tańczenia kizomby dobrze charakteryzuje jego wypowiedż dla magazynu „Place for Dance”: „Kizomba to dla mnie wyjątkowy sposób żeby dwie zupełnie obce sobie osoby, na krotka chwile kiedy gra muzyka, współdziałały w rzadko spotykanej synchronizacji i harmonii. Bardzo bliska pozycja i prowadzenie tak bezpośrednie jak w żadnym innym tańcu powoduje ze kizombe tańczy się naprawdę razem. Dla mnie nie ma innego tańca który jest rzeczywiście tak bardzo tańczony w parze… Partnerzy czuja wszystko co się dzieje z ciałem drugiej osoby – to powoduje wyjątkowe bogactwo środków prowadzenia, bodźców i doznań… Tańczymy całym ciałem i cale ciało oddziaływuje na druga osobę. Nie jest ważne co i ile robimy, tylko jak to robimy i jak to czuje druga osoba. Oczywiście trzeba się tego nauczyć, ale to jest wartościowa nauka. To nie jest taniec gdzie się „wyżywamy”, kizomba to taniec gdzie przeżywamy – zawsze razem z druga osoba. I nie ma miejsca na egoizm. Dlatego właśnie kizomba jest wyjątkowa.”

PLAN WARSZTATÓW

Godziny27 września
sobota
28 września
niedziela
12:00-13:00wprowadzenie, podstawowe sekwencje krokówrzecz o muzyce (musicality)
13:15-14:15zwroty, saida do homemukład - średniozaawansowany
14:30-15:30sekwencje dla początkującychruch ciała, sposób stawiania kroków, bodymovement
15:45-16:45technika prowadzenia, postawa ciałaukład - średniozaawansowany

INWESTYCJA

30 zł | pojedyncze zajęcia
90 zł | Day pass
150 zł | Full pass

Przy wpłatach do 14 września – 10% zniżki!

Aby zarezerwować miejsce na warsztatach należy zapisać się do wyboru:
– bezpośrednio w recepcji studia,
– poprzez formularz zgłoszeniowy poniżej,
– telefonicznie 502 582 480
– mailowo:biuro@latindance.com.pl
Wpłat dokonujemy gotówką w studio albo przelewem:
Magdalena Mak
71 1140 2004 0000 3202 7411 7980


FORMULARZ REJESTRACJI NA WARSZATY

Imię i nazwisko*

Twój adres e-mail *

Twój numer telefonu*

Nazwa kursu*
 SOBOTA - początkujący (+) NIEDZIELA - średniozaawansowani pojedyncze zajęcia

Dodatkowe informacje: (opcjonalnie)

Forma płatności:

 Gotówka Przelew FitProfit OkSystem

*wymagane pola

Latin Dance Studio

ul. Wielka 19 / 8
61-775
Poznań
woj. Wielkopolskie