7-8 LUTEGO – WARSZTATY LINDY HOP z Olą i Szymonem

Home » Bez kategorii » 7-8 LUTEGO – WARSZTATY LINDY HOP z Olą i Szymonem

Baner warsztaty Lindy Hop strona

Zapraszamy z szerokim uśmiechem na WARSZTATY LINDY HOP ze specjalnymi gośćmi z Warszawy, instruktorami szkoły „Shim sham – Warszawski Swing” – Olą Szarkowską i Szymonem V. Gołębiewskim! Warsztatom towarzyszyć będą imprezy taneczne, których szczegóły podamy wkrótce :)

Ola i Szymon zaczęli wspólną przygodę z tańcem w 2010 roku. Swoje pierwsze wspólne kroki na parkiecie stawiali w Boogie Woogie, gdzie po raz pierwszy liznęli nie tylko tańca na potańcówkach lecz również tańczenia w turniejach. W 2011 roku poznali Lindy Hopa, który przypadł im do gustu tak bardzo, iż porzucili Boogie Woogie aby móc całkowicie oddać się temu nowemu stylowi tańca. Każde z nich znajduje w tańcu swoją specjalizację: Aleksandra wygrywa kolejne konkursy (ostatnio 3 miejsce w Balboa Fast Feet na Prague Spring Swing Festival), a Szymon skupia się na metodyce nauczania. Od 2014 roku są instruktorami w szkole tańca „Shim Sham – Warszawski Swing” i zarażają swoją pasją kolejne pokolenia tancerzy.

INFORMACJE OGÓLNE

1. Podczas warsztatów obowiązuje Regulamin, który znajdziecie poniżej.

2. Na warsztaty nie musisz zgłaszać się w parze – w razie potrzeby będziemy poszukiwać partnerów. Poza tym, podczas warsztatów mamy w zwyczaju co kilka minut zmieniać się w parach, a wszystko po to, by poznać się nawzajem i lepiej nauczyć się tańczyć z wszystkimi. Więc nawet jeśli jest delikatna dysproporcja pomiędzy partnerami i partnerkami, to czekasz tylko kilka minut na taniec.

3. Warsztaty poprowadzone zostaną na dwóch poziomach zaawansowania:

grupa początkująca – dla tych, którzy nigdy nie tańczyli Lindy Hop lub chcieliby powtórzyć sobie podstawy tego tańca.
grupa średniozaawansowana – dla osób znających podstawy Lindy Hop, potrafiących swobodnie zatańczyć swingout, znających podstawowe przejścia i obroty.

PLAN WARSZTATÓW

Godziny7 lutego sobota8 lutego niedziela
10:00-12:30grupa początkującagrupa początkująca
13:00-15:30grupa średniozaawansowanagrupa średniozaawansowana

INWESTYCJA

75 zł | 5 h (1 grupa)
120 zł | 10 h (2 grupy)
Zniżki dla użytkowników OKSystem oraz FitProfit (zainteresowanych prosimy o kontakt 502 582 480)

Aby zarezerwować miejsce na warsztatach należy zarejestrować się do wyboru:
– poprzez formularz zgłoszeniowy,
– mailowo: biuro@latindance.com.pl

oraz 3 dni od daty rejestracji dokonać płatności – w innym razie rejestracja jest anulowana.
Wpłat dokonujemy gotówką w studio albo przelewem:
Magdalena Mak
71 1140 2004 0000 3202 7411 7980


REGULAMIN WARSZTATÓW:

1. Warsztaty taneczne (zwane dalej „Warsztatami”) będą prowadzone pod nazwą „Warsztaty Lindy Hop z Olą i Szymonem”.
2. Organizatorami Warsztatów jest Szkoła Tańca Latin Dance Studio (zwana dalej „Organizatorem”).
3. Warsztaty zostaną przeprowadzone w Latin Dance Studio, ul. Słowackiego 17/12 w Poznaniu.
4. Warsztaty odbywają się w dniu 7-8.02.2015 r.
5. Udział w Warsztatach może wziąć osoba, która ukończyła 18 lat. W przypadku osób niepełnoletnich wymagana jest pisemna zgoda opiekuna prawnego.
6. Warunkiem wzięcia udziału w Warsztatach jest rejestracja za pośrednictwem formularza internetowego oraz dokonanie wpłaty na konto Organizatora.
7. Wpłaty dokonuje się na konto Organizatora zgodnie z wytycznymi zawartymi w potwierdzeniu rejestracji. Jeżeli uczestnik nie dokona wpłaty w oznaczonym terminie jego rejestracja przepada.
8. Jeżeli Uczestnik zrezygnuje z udziału w Warsztatach wpłacona kwota nie zostanie zwrócona.
9. Organizator nie ponosi odpowiedzialności za ewentualne kontuzje lub nieszczęśliwe wypadki uczestników oraz za rzeczy wartościowe, które mogą zostać zagubione, zniszczone lub skradzione Uczestnikom.
10. Organizator ma prawo do wykluczenia z udziału w Warsztatach osób, które, zakłócają przebieg zajęć, znajdują się pod wpływem alkoholu lub innych środków odurzających.
11. Organizator zastrzega sobie prawo do dokonywania zmian w harmonogramie warsztatów w trakcie ich trwania.
12. Organizator zastrzega sobie prawo do fotografowania, nagrywania i filmowania zajęć oraz wykorzystania uzyskanego materiału w celach promocyjnych na wszelkich polach eksploatacji.
13. Uczestnik Warsztatów wyraża zgodę na wykorzystanie swojego wizerunku na potrzeby promocji Organizatora w przypadku publikacji zdjęć i filmów.
14. Zgłoszenie udziału w Warsztatach jest równoznaczne z przyjęciem do wiadomości i zaakceptowaniem niniejszego regulaminu oraz z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych przez Organizatora w celach informacyjnych i marketingowych zgodnie z ustawą z dnia 29 Sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych DZ. U. Nr nr 133 poz. 883.

Latin Dance Studio

ul. Wielka 19 / 8
61-775
Poznań
woj. Wielkopolskie