Warsztaty salsy z instruktorami z Warszawy

Home » Aktualności » Warsztaty salsy z instruktorami z Warszawy

Zapraszamy na Warsztaty Salsy z instruktorem największej szkoły salsy w Polsce

Piotrem Górczyckim – Salsa Libre Warszawa & Agnieszką Janicką – Latin Dance Studio Poznań

TERMIN:  29-30 stycznia 2011 MIEJSCE:  Latin Dance Studio ul. Wawrzyniaka 23/25 ZAPISY:  Zainteresowanych prosimy o zapisy telefoniczne bądź mailowe najpóźniej do 21 stycznia (piątek).                

Gwarancją rezerwacji miejsca jest wpłata należności za wybrane warsztaty. Wpłaty można dokonywać gotówką lub przelewem na konto: 94 1140 2004 0000 3402 3503 9466 (mBank) Ze względu na powierzchnię sali, liczba miejsc jest ograniczona !!! 


SOBOTA
NIEDZIELA
11:00 – 12:00 Styling in partnerwork on 1
Turns combination in partnerwork on 1
12:15 – 13:15 Hands combination in couple (partnerwork on1)
Bachata partnerwork
13:30 – 14:30 Styling in partnerwork on 1
Modern partnerwork on 1
14:45 – 15:45 Hands combination in couple (partnerwork on1)
Footwork Salsa on 1
Poziom początkujący P2, P3 – Przeznaczony dla osób tańczących od 2 do 6 miesięcy.
Poziom średniozaawans. S1, S2, S3 – Przeznaczony dla osób tańczących od 6 miesięcy wzwyż.
Oczywiście, nic nie stoi na przeszkodzie, aby osoby z poza podanego zakresu czasowego również spróbowały swoich sił na danym poziomie.

KOSZT:

Ceny do 7 stycznia 2011
Początkujący P2, P3 Średniozaawans. S1, S2, S3
1 zajęcia 30 zł 30 zł
1 dzień na 1 poziomie 50 zł 50 zł
2 dni na 1 poziomie 80 zł 80 zł
2 dni na 2 poziomach 150 zł

 

Ceny od 7 stycznia 2011
Początkujący P2, P3 Średniozaawans. S1, S2, S3
1 zajęcia 35 zł 35 zł
1 dzień na 1 poziomie 60 zł 60 zł
2 dni na 1 poziomie 90 zł 90 zł
2 dni na 2 poziomach 160 zł

OPIS ZAJĘĆ: Styling in partnerwork – choreografia w parze zawierająca elementy stylingu dla każdego z partnerów, pozwalająca na połączenie kobiecej gracji i wdzięku z męską stanowczością i pewnością siebie. Przydatna dla Pań, które chcą wzbogacić swój styling oraz dla Panów, którym brakuje pomysłu na wzbogacenie kroku podstawowego. Hands combination in couple – czyli zaplatanki w trzymaniu oburącz. Taniec to nie tylko kroki dla stóp! Na tych zajęciach dowiecie się jak zrobić kilka gadżetów, nawet gdy obie ręce są zajęte. Turns combination in couple – na tych zajęciach poznacie inne od standardowych obroty i ich połączenia. Partnerki będą mogły się wykazać umiejętnością utrzymania równowagi. Za to Panowie rozwiną swoją inwencję. Polecamy parą, które są zmęczone standardowym obrotem w prawo! Bachata partnerwork – Po intensywnych chwilach z salsą czas na odprężenie z bachatą. To taniec pochodzący z Dominikany przepełniony emocjami i bliskością. Obok głębokiej sensualności bachacie towarzyszą ciekawe przejścia i obroty, których będziecie się mogli nauczyć na warsztatach. Modern partnerwork – triki w salsie? Oczywiście! Elementy pochodzące z innych tańców? Dlaczego nie! Czyli salsa jako taneczna mieszanka, którą można błysnąć na parkiecie z każdą partnerką! Footwork Salsa on 1 – nie wiesz co zrobić, gdy tańczysz solo na parkiecie? Footwork to połączenie znanych i prostych kroków solowych w ciekawą kombinację, którą możesz zmieniać i dostosowywać do swoich potrzeb.

Piotr Gorczycki 2 Piotr Gorczycki 3Piotr Gorczyski 4
 Piotr Gorczycki Absolwent Polsko- Japońskiej Wyższej Szkoły Technik Komputerowych. Instruktor największej szkoły salsy w Polsce- Salsa Libre. Swoją przygodę z tańcem zaczął kilka lat temu, gdy przypadkowo trafił na kurs salsy w parach i w krótkim czasie stała się ona jego wielką pasją. Jego talent docenili najlepsi polscy tancerze, co zaowocowało włączeniem Piotra w szeregi instruktorów, oraz angażem w wielu tanecznych eventach i pokazach. Pobierał nauki od najlepszych instruktorów, uczestnicząc w zajęciach prowadzonych w wielu szkołach tańca. Uczestnik Krajowych Mistrzostw Polski IDO w kategoriach: Salsa solo (finalista), bachata w parach, mambo (finalista), salsa LA. Wciąż doskonali swoje umiejętności biorąc udział w warsztatach i kongresach tanecznych pod okiem najlepszych polskich i zagranicznych instruktorów. Rozwija swój warsztat ucząc się innych technik takich jak zouk lambada. Piotr uważa, że jego głównym celem instruktorskim jest połączenie edukacji z dobrą zabawą, gdyż taniec to przede wszystkim przyjemne spędzanie czasu wolnego. Prace instruktora wykonuje z wielkim zaangażowaniem i pasją o czym będziecie mogli się przekonać w czasie styczniowego weekendu.

Instruktorzy wyrażają zgodę na nagrywanie choreografii dopiero na końcu zajęć. Nagrania mogą być wykorzystane do własnych celów edukacyjnych. Umieszczanie choreografii na portalach typu youtube lub inne jej publikowanie jest zabronione.

Zapraszamy !!! Zapowiada się diabelska salsa ;)

Latin Dance Studio

ul. Wielka 19 / 8
61-775
Poznań
woj. Wielkopolskie